پنجشنبه, 29 مهر 1400
مشروح خبر :: پیام معاون آب وآبفای وزیر نیرو و مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

پیام معاون آب وآبفای وزیر نیرو و مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

معاون آب و آبفای وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران با صدور پیامی به مناسبت هفته دولت وروز کارمند از فعالیتهای مدیران وکارکنان بخش آب وآبفای کشور در حوزه صف وستاد قدردانی کرد.

به گزارش شبکه خبری  آب ایران، متن کامل پیام به شرح زیر است:

همکاران محترم صنعت آب و آبفای کشور

با سلام

هفته دولت و روز کارمند فرصتی است مغتنم برای قدردانی از مدیران ، کارشناسان و کارکنان بخش آب و آبفا در اقصی نقاط کشور که همواره برای تامین و توزیع آب پایدار در بخش های مختلف مصرف با تلاش شبانه روزی خود در این عرصه خطیر به فعالیت   مشغول هستند.

ارایه خدمت و انجام وظیفه به مردم شریف ، در شرایط اوج بیماری کرونا و خشکسالی حاکم ، بار سنگینی را بر دوش تک تک  سیاست گذاران ، مدیران وکارشناسان بخش آب و آبفا گذاشته که امیدواریم بتوانیم با توکل به خداوند متعال وبه تاسی از شهیدان رجایی و باهنر و تلاش و همت جمعی کارشناسان و کارکنان بخش آب و آبفا ، از این گردنه تاریخی به سلامت عبور کنیم.

در پایان ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی وباهنر و قدردانی از زحمات تک تک همکاران در حوزه صف و ستاد بخش آب و آبفای کشور، از خداوند قادر متعال برای تمام فعالان این عرصه و خانواده های محترم آنان صحت و سلامتی و توفیق خدمت برای نیل به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی مسئلت می نمایم.

کد خبر: 54131
  تاریخ خبر : 1400/06/04
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/06/05
 علی بخشی
 301
  ثبت دیدگاه