پنجشنبه, 29 مهر 1400
مشروح خبر :: «اطلاعیه آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان 70 درصد و بالاتر»

«اطلاعیه آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان 70 درصد و بالاتر»

پذیرفته شدگان آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد و بالاتر(موضوع بندج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه) از هفتم تا پانزدهم شهریورماه 1400 فرصت دارند که مدارک شان را تحویل نمایند.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

افراد معرفی شده در سایت اعلام نتایج سازمان سنجش آموزش کشور، می‌بایست از تاریخ 1400/06/07تا 1400/06/15 با مراجعه به شرکت سهامی آب منطقه‌ای (شغل محل انتخابی در آزمون) نسبت به تحویل مدارک طبق موارد ذیل اقدام نمایند.( افراد پذیرفته شده برای شغل محل های ستاد مدیریت منابع ایران به شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران مراجعه نمایند.)

توصیه می‌گردد به منظور تسریع در انجام مراحل آزمون و تطبیق مدارک، معرفی‌شدگان از موکول نمودن کارهای مربوط به تحویل مدارک به مسئولین ذیربط، در روزهای پایانی خودداری نمایند.

ضمناً به اطلاع آن دسته از افراد معرفی شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور جهت بررسی مدارک، می‌رساند:

داوطلبان مذکور موظف هستند جهت ارائه و بررسی مدارک خود از روز یکشنبه 1400/06/07 تا حداکثر روز دو‌شنبه 1400/06/15 با به همراه داشتن مدارک ذیل به شرکت سهامی آب منطقه‌ای (شغل محل انتخابی در آزمون) مراجعه نموده و پس از تحویل آنها رسید دریافت نمایند.

عکس 4×3 که در سال جاری گرفته شده باشد (6 قطعه عکس)

اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن

اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن

اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن

اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی و تصویر آن (برای آقایان)

اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی‌نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و مراجع ذیصلاح مطابق با ماده (21) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران

عدم مراجعه و تحویل مدارک فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی گردیده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت.

لازم به ذکر است این مرحله صرفاً جهت بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها بوده و داوطلبان واجد شرایط براساس دفترچه راهنمای ثبت‌نام «آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان 70 درصد و بالاتر» که مدارک آنها توسط دستگاه تأیید می‌گردد.

 

 

کد خبر: 54172
  تاریخ خبر : 1400/06/07
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/06/07
 علی بخشی
 526
  ثبت دیدگاه