پنجشنبه, 29 مهر 1400
مشروح خبر :: پیشرفت فیزیکی سد مخزنی عمارت در استان اردبیل به ۹۵ درصد رسید و تکمیل این سد در حال انجام است

پیشرفت فیزیکی سد مخزنی عمارت در استان اردبیل به ۹۵ درصد رسید و تکمیل این سد در حال انجام است

عضو هیئت مدیره و معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل به همراه نماینده مجری و پیمانکار و مشاور طرح سد مخزنی عمارت از تداوم فعالیت ها در این طرح بازدید کرد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ، بهروز پورمهر در این بازدید با بیان اینکه فعالیت ها در این طرح در جبهه‌های مختلف ادامه دارد تصریح کرد: با اقدامات انجام یافته در ماههای اخیر پیشرفت فیزیکی طرح هم اکنون به ۹۵ درصد رسیده است.

وی با اشاره به انجام فعالیت در قسمت های مختلف طرح اظهار داشت: هم اکنون اقدامات اساسی در سقف برج آبگیر، آجر چینی ساختمان کنترل دریچه راس تخلیه تحتانی (اتاق وینچ)، اتاقک انتهایی گالری در جناحین، سرریز، بتن ریزی پیلارهای بدنه و تکیه گاه سد و خاکبرداری محل زهکش سازه نشت سنج در پایین دست بدنه در حال انجام است.

پورمهر افزود: عملیات اجرایی نماسازی ساختمان بهره برداری و نصب نرده های تاج سد و اجرای لایه اساس تاج سد از دیگر اقداماتی است که در راستای تکمیل سد در حال انجام است.

گفتنی است در ادامه این برنامه پس از بازدید از بخش های مختلف طرح، جلسه کارگاهی برگزار و تاکیدات لازم برای تسریع در انجام عملیات در تمامی جبهه های کاری و اتمام آن به پیمانکار داده شد.

 

 

 

 

 

کد خبر: 54632
  تاریخ خبر : 1400/06/23
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/06/24
 رئیس اداره روابط عمومی
 59
  ثبت دیدگاه