پنجشنبه, 29 مهر 1400
مشروح خبر :: کسب رتبه برتر توسط شرکت آب منطقه ای قزوین در جشنواره شهید رجایی

کسب رتبه برتر توسط شرکت آب منطقه ای قزوین در جشنواره شهید رجایی

در جشواره شهید رجایی شرکت آب منطقه ای قزوین بر اساس نتایج فرآیند ارزیابی عملکرد سال 1399 در گروه زیربنایی و توسعه زیر ساخت حائز رتبه برتر گردید.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ، در مراسم تجلیل از برگزیدگان جشواره شهید رجایی سال 99 که با حضور حجت السلام و المسلمین ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران، دکتر جمالی پور استاندار قزوین، یاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و جمعی از مدیران اجرایی و مسئولین استانی برگزار گردید، با اهداء لوح تقدیری به مهندس ملکی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین از زحمات و تلاش های وی و کلیه مدیران و کارکنان تلاشگر این شرکت تشکر و قدردانی بعمل آمد.


در متن این لوح تقدیر که به امضاء مشترک دکتر جمالی پور استاندار قزوین و رئیس ستاد جشنواره شهید رجایی استان قزوین و دکتر یاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دبیر ستاد جشنواره شهید رجایی رسیده، آمده است.
جناب آقای ملکی مدیر عامل محترم شرکت آب منطقه ای 
باسلام و تحیات
سنجش میزان پویایی و بالندگی نظام اداری به منظور بهبود مستمر آن در راستای تحقق اهداف توسعه کشور امری ضروری است که هرساله با اتکا به مدیریت عملکرد دستگاه ها صورت می کیرد. ستاد جشواره شهید رجایی استان بر اساس نتایج فرایند ارزیابی عملکرد سال 1399، آن دستگاه را به عنوان رتبه برتر در گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت برگزیده است. بدینوسیله از تلاش های ارزشمند و قابل تحسین جنابعالی، مدیران و کارشناسان و کارکنان آن دستگاه در کسب این موفقیت تشکر و قدردانی می نماییم.

امید است در طریق ارزشمند و پر فضیلت خدمتگزاری به مردم، با تاسی به شهیدان رجایی و باهنر در چارچوب آرمانهای بلند حضرت امام خمینی(ره) و فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موفق و موید باشید. 

 

کد خبر: 54690
  تاریخ خبر : 1400/06/27
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/06/27
 خواجوی
 83
  ثبت دیدگاه