پنجشنبه, 29 مهر 1400
مشروح خبر :: بازدید مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از طرح های آبرسانی شهرستان گنبد کاووس/ 10 حلقه چاه و دستگاه‌های آب‌شیرین‌کن مشکل کمبود آب گنبد

بازدید مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از طرح های آبرسانی شهرستان گنبد کاووس/ 10 حلقه چاه و دستگاه‌های آب‌شیرین‌کن مشکل کمبود آب گنبد

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: امسال حدود ۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل تصفیه‌خانه فاضلاب گنبدکاوس اختصاص یافته و پیش‌بینی می‌شود در هفته دولت ۱۴۰۱ به بهره‌برداری برسد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ، حمیدرضا جانباز در بازدید از  تصفیه  خانه  فاضلاب گنبدکاووس اظهارداشت: 10 حلقه چاه و دستگاه‌های آب‌شیرین‌کن و تانکرهای حمل آب سال آینده کمبود آب شرب گنبدکاوس را جبران می‌کنند.

وی گفت: امسال حدود 80 میلیارد تومان اعتبار به این طرح اختصاص یافته و پیش‌بینی می‌شود در هفته دولت سال 1401 به بهره‌برداری برسد.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اظهار کرد: در سال آینده  نیز 140 میلیارد تومان اعتبار به این پروژه اختصاص یافته تا تکمیل شود.

امانقلیچ شادمهر نماینده مردم گنبدکاوس در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم از حفر 9 حلقه چاه آب شرب و همچنین یک حلقه چاه اب در حریم بستر رودخانه(فلمن)، دستگاه‌های آب‌شیرین‌کن و تانکرهای حمل آب برای روستاهای نوار مرزی جهت جبران کمبود حدود 300 مترمکعب بر ثانیه آب شرب برای سال آینده در گنبدکاوس خبر داد.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان نیز در این جلسه جزئیات طرح آبرسانی به گنبد و چند شهر و روستاهای نوار مرز را تشریح کرد و از حفر سه حلقه چاه در این شهرستان خبر داد.

کد خبر: 54740
  تاریخ خبر : 1400/06/30
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/06/30
 روابط عمومی
 55
  ثبت دیدگاه