پنجشنبه, 29 مهر 1400
مشروح خبر :: آزاد سازی حریم و بستر رودخانه کهمان شهرستان سلسله در استان لرستان

آزاد سازی حریم و بستر رودخانه کهمان شهرستان سلسله در استان لرستان

رئیس اداره منابع آب شهرستان سلسله گفت :با متخلفین حریم رودخانه ها و منابع آبی برخورد قاطع می شود.

 به گزارش شبکه خبری آب ایران ،ذبیح جودکی رئیس اداره منابع آب شهرستان سلسله گفت: در حال حاضر آزاد سازی تصرفات حریم و بستر سراب گلم کو و مسیر رودخانه فوق با همکاری و مشارکت مردم منطقه در حال اجراست.

وی با بیان اینکه مراحل قضایی و اخذ دستورات مربوط به آزاد سازی سراب امیر و سراب پاپی از دادستان محترم در حال پیگیریست افزود:بزودی سراب قدیمی امیر و رودخانه فوق و سراب پاپی بطور کامل آزاد سازی خواهد شد.

جودکی بعنوان مسئول کارگروه آزادسازی با بیان اینکه تمام مراحل قانونی و حقوقی در خصوص آزادسازی بستر و حریم رودخانه کهمان انجام و سند رودخانه فوق نیز صادر شده است، آمادگی این اداره در رفع تصرفات مربوطه را اعلام کرده وگفت: بزودی تمام اراضی  واقع در حریم و بستر این رودخانه آزادسازی خواهدشد.

وی افزود: رودخانه ها و منابع آبی از نعمات خدادادی و متعلق به تمام مردم و حق عامه و آیندگان است  و اداره منابع آب با حمایت قاطع دستگاه قضایی تمام تلاش خود جهت صیانت از انفال عمومی و  جلوگیری از دست درازی به حریم و بستر مجاری آبی و رودخانه ها را در دستور کار خود قرار داده و با کلیه متخلفین بدون هیچگونه اغماضی برخورد قانونی خواهدکرد.

 

کد خبر: 54912
  تاریخ خبر : 1400/07/06
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/07/06
 روابط عمومی
 63
  ثبت دیدگاه