پنجشنبه, 29 مهر 1400
مشروح خبر :: انسداد 7 حلقه چاه غیرمجاز توسط امور آب تهران

انسداد 7 حلقه چاه غیرمجاز توسط امور آب تهران

سرپرست امور منابع آب تهران، گفت: در جهت اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی آب های زیرزمینی و صیانت از منابع آبی، طی یک هفته کاری با انسداد 7 حلقه چاه غیر مجاز از خروج بیش از 27 هزارمتر مکعب آب از سفره های زیرزمینی این امور جلوگیری شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران، "راما حبیبی" با اعلام مطلب فوق، تصریح کرد: با تلاش واحد بازرسی و نظارت و کارشناسان حقوقی  این امور، با اخذ دستور قضایی طی یک هفته کاری، 7 حلقه چاه غیرمجاز در محدوده عملکرد این امور در تهران و پردیس در مجموع با دبی 3.3 لیتر بر ثانیه و عمق 128 متر،  پر و مسدود شد.

حبیبی با اشاره به اینکه در بخش آب های سطحی نیز 5 مورد برسی تصرفات غیر مجاز در رودخانه ها اقدام گردید، اظهار کرد: صیانت از منابع آّبی رسالت بزرگی است که بر عهده امورهای منابع آب گذاشته شده و بر این اساس امور منابع آب تهران، با هوشیاری و اهتمام جدی به انجام وظیفه مهم خود یعنی حفظ و حراست از این منابع ارزشمند پرداخته است.

وی در پایان با تاکید بر ارتباط خوب و همکاری تنگاتنگ با دستگاه قضایی برای برخورد با متخلفان و متجاوزان به منابع آب سطحی و زیرزمینی، خاطر نشان کرد: امور منابع آب تهران بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود.

 

 

کد خبر: 54916
  تاریخ خبر : 1400/07/06
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/07/06
 شیخ الاسلامی
 84
  ثبت دیدگاه