سه‌شنبه, 16 آذر 1400
مشروح خبر :: قدردانی معاون امور آب و آبفای وزیر نیرو از فرمانده نیروی انتظامی

قدردانی معاون امور آب و آبفای وزیر نیرو از فرمانده نیروی انتظامی

مهندس تقی زاده خامسی معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران به مناسبت هفته نیروی انتظامی با صدور پیامی از تلاش ها و همکاری های پرسنل نیروی انتظامی قدردانی کرد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران، متن کامل این پیام به شرح زیراست:

 برادر بزرگوار سردار اشتری

فرمانده محترم نیروی انتظامی

 

با سلام و احترام،

بی‌شک دست­یابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی در گرو همراهی و همکاری قوا و دستگاههای مختلف اجرایی، تقنینی و قضایی است که در این میان همکاری در جهت صیانت از منابع آب محدود کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بخش آب وزارت نیرو طی سالها اجرای طرح احیا و تعادل بخشی آب های زیرزمینی، بطور مستمر از حمایت و پشتیبانی جنابعالی و همکاران محترم نیروهای انتظامی در حفاظت از انفال و حقوق ملی و جلوگیری از تعدی به منابع آب های زیرزمینی، برخورد با متخلفین قانون توزیع عادلانه آب و حمایت از اجرای احکام قانونی (انسداد چاه­های غیرمجاز و جلوگیری از اضافه برداشت چاه­های مجاز) برخوردار بوده است.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، از تلاشهای آن نیروی جان برکف و همکاری با بخش آب وزارت نیرو در اجرای طرح احیا و تعادل بخشی آب های زیرزمینی سپاسگزاری می‌نمایم.

توفیقات روزافزون جنابعالی و مجموعه همکاران تلاش گر نیروی انتظامی را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی و صیانت از منابع ارزشمند آب کشور از پروردگار متعال خواهانم.

 

                                                                تقی زاده خامسی

                                                   معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا     

 

کد خبر: 55253
  تاریخ خبر : 1400/07/21
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/07/21
 علی بخشی
 177