شنبه, 13 آذر 1400
مشروح خبر :: هفدهمین جلسه شورای معاونان و مدیران شرکت آب منطقه ای اردبیل در سالجاری برگزار شد

هفدهمین جلسه شورای معاونان و مدیران شرکت آب منطقه ای اردبیل در سالجاری برگزار شد

هفدهمین جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای اردبیل با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران دفاتر شرکت و با حضور ویدئو کنفرانسی مدیران امور آب شهرستانهای استان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ،در این جلسه که بصورت مجازی بین 16 نقطه در ستاد و شهرستانها از طریق ارتباط ویدئو کنفرانسی برگزار شد، برنامه ها و فعالیت های حوزه حفاظت و بهره برداری منابع آب استان و مالی و پشتیبانی و تعیین تجربیات، نقشه راه و اقدامات دو هفته آتی و برنامه های ۵ ماه انتهای سال جاری بررسی شد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در این جلسه از خدمات ارایه شده در زمینه ساماندهی امور مشترکین و درج اطلاعات منابع آب زیرزمینی در سامانه های مربوطه در شهرستانها خبر داد و گفت: در شرایط حاضر اطلاعات چاهها در سامانه مذکور وارد شده است و خدمات به مردم از طریق سامانه مذکور انجام می پذیرد.

 عباس جنگی مرنی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: با تکمیل اطلاعات بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی فعال در سطح استان زمینه بهره براری مطلوب از تاسیسات و نگهداری بهینه آنها و توزیع مناسب آب بین مشترکین بیش از پیش فراهم خواهد شد.

وی در ادامه این جلسه به منظور حفاظت و صیانت از منابع آب زیرزمینی به موضوع کنترل اضافه برداشت از چاههای مجاز و انسداد چاههای غیرمجاز طبق مقررات تاکید کرد و خواستار تهیه و نصب کنتورهای هوشمند بر روی چاههای دارای اضافه برداشت از طریق مختلف با جدیت تمام شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل همچنین ضمن تاکید بر صرفه جویی در هزینه ها و مدیریت هوشمندانه منابع شرکت در جهت حصول به نتایج مطلوب بدلیل محدودیت منابع مالی شرکت خاطرنشان کرد: کلیه واحدهای شرکت نسبت به همکاری و همراهی با سیاست های دولت مبادرت ورزند.

 

 

کد خبر: 55370
  تاریخ خبر : 1400/07/26
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/07/29
 رئیس اداره روابط عمومی
 24