پنجشنبه, 29 مهر 1400
مشروح خبر :: مراسم تودیع و معارفه سرپرست منابع آب شهرستان ملایر برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه سرپرست منابع آب شهرستان ملایر برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه سرپرست منابع آب شهرستان ملایر با حضور فرماندار، سرپرست شرکت آب منطقه ای همدان در محل فرمانداری شهرستان ملایر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان، در این مراسم عبدالعظیم رضایی فرماندار ملایر ضمن قدردانی از زحمات آقای شادفر در طول دوره خدمتشان در مدیریت منابع آب شهرستان ملایر از تلاشهای صورت گرفته در این امور در راستای حفظ و حفاظت از منابع آبی این شهرستان قدردانی کرد.

رضایی عنوان کرد: نورروزی سرپرست جدید منابع آب از افرادی است که هم علم  کار را دارد و هم در ستاد فعالیت داشته است و آمادگی کامل را دارد تا بتواند کارها را به خوبی پیش ببرند.

وی خاطر نشان کرد: جابجایی در هر سطحی از مسئولیت اگر از جهاتی دارای اشکال باشد، محاسنی نیز بدنبال خواهد داشت که این محاسن بیشتر از معایب آن است.

وی عنوان کرد: وقتی مدیری چند سال در جایی می ماند بعضی امور برایش خیلی عادی تلقی می شود و شاید کمی انگیزه کار کمتر شود و جابجایی انرژی و تحرک بیشتری ایجاد می کند و این به نفع سازمان خواهد بود.

وی با اشاره به مشخص بودن وضعیت و موجوی منابع آب و نیازها در این حوزه تاکید داشت: باید سندی را برای مدیریت بهتر منابع آب شهرستان با همکاری دیگر دستگاه های مرتبط تهیه و بر اساس این سند در شهرستان فعالیت نماییم.

در ادامه مهندس منصور ستوده، سرپرست شرکت آب منطقه ای همدان ضمن تشکر از فرماندار ملایر به خاطر حمایتهای خوبی که از این سازمان داشته اظهار داشت: دولت یازدهم در بحث آب با برنامه وارد شد و جلسات شورای عالی آب به موقع برگزار می شد.

وی ادامه داد: حجم آب قابل برنامه ریزی برای کل کشور و همچنین تمام دشتهای استان و شهرستانها، هم در بخش کشاورزی و هم شرب و صنعت ابلاغ شده است.

وی گفت: طبق مصوبه شورایعالی آب کشور حجم آب قابل برنامه ریزی توسط وزارت نیرو تهیه  و به وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ شده است.

ستوده عنوان کرد: باید در طول برنامه ششم توسعه سطح آب زیر زمینی که هر سال در حال کاهش است را بتوانیم ثابت نگه داریم و بعد از برنامه تا افق 1415 سطح آب زیر زمینی با اقدامات طرح احیا بالا آمده و بهبود یابد.

در پایان با اهداء لوح تقدیر از زحمات امیر شادفر مدیر سابق تقدیر و جمشید نوروزی به عنوان سرپرست جدید منابع آب شهرستان معرفی شد.

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان

 

کد خبر: 24158
  تاریخ خبر : 1396/06/22
 همایون
 266
  ثبت دیدگاه