دوشنبه, 26 مهر 1400
مشروح خبر :: از زحمات 35 ساله مهندس محمدحسین جعفری تقدیر شد

از زحمات 35 ساله مهندس محمدحسین جعفری تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، ظهر امروز طی مراسمی از زحمات محمدحسین جعفری برای 35 ساله ارائه خدمت در صنعت آب کشور در حضور مقام های عالی رتبه وزارت نیرو و استانداری خراسان رضوی تقدیر به عمل آمد.

مدیرکل دفتر هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در ابتدای این مراسم عنوان کرد: آقای مهندس محمدحسین جعفری در بهره مندی از سه مهارت مدیریتی که شامل ابعاد فنی، ادراکی و انسانی می شود بسیار توانمند بوده اند. در بعد فنی اقدامات بزرگی همچون آزادسازی حریم و بستر کشف رود که در کشور تبدیل به الگو شد، پروژه های تامین آب و شبکه های آبیاری و همچنین اقدامات شاخص در زمینه حفاظت از منابع آب زیرزمینی و طرح تعادل بخشی که حائز رتبه اول در کشور شده است بخشی از افتخارات دوران خدمتی ایشان است.

سید سعید حسینی با اشاره به دستاوردهای محمدحسین جعفری در زمینه مدیریت منابع انسانی یادآور شد: در دورانی که ایشان معاون برنامه ریزی بودند، همیشه دغدغه تسهیل فرآیندها و بهبود زیرساخت ها به ویژه در حوزه فناوری اطلاعات داشته اند. میز بدون کاغذ ایشان بیانگر توجه به توسعه اتوماسیون اداری در سازمان است که در کشور معروف است.

وی افزود: هنر خوب گوش دادن، تکریم منابع انسانی و کارکنان، احترام برای خانواده های همکاران به ویژه خانواده های ایثارگران معزز، بازنشستگان و مراجعه کنندگان نیز از خصایل اخلاقی ایشان است.

حسینی ضمن تقدیر از زحمات صادقانه محمدحسین جعفری ابراز داشت: دستاوردهای ارزنده دوران خدمتی ایشان به ویژه در سمت مدیریت عامل آب منطقه ای همدان و خراسان رضوی مرهون این است که از سطوح ابتدایی خدمت کار خود را آغاز کرده و مرحله به مرحله رشد و ارتقا یافته اند.

مدیرکل دفتر هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران سلام گرم و تقدیر صمیمانه دکتر رضا اردکانیان، وزیر نیرو؛ مهندس ستار محمودی، مشاور وزیر نیرو و مهندس محمد حاج رسولیها، مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران را نیز در پایان ابلاغ کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی با حضور در این مراسم برخی از ویژگی های بارز شخصیتی محمد حسین جعفری را برشمرد و عنوان کرد: شفافیت، صداقت و زلالی از جمله خصائل اخلاقی ایشان است. همچنین هماهنگی و تعامل مثبت ایشان با گروه های مختلف از مقامات قضائی تا نهادهای مردمی و سایر نهادها نیز شایان توجه بوده است.

محمد مقدوری با اشاره به مهارت جانشین پروری ایشان عنوان کرد: هر یک از معاونان شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به عنوان یک مدیرعامل توانمند در کشور مطرح هستند که این یک ظرفیت ارزشمند برای استان و کشور است.

وی با نگاهی به کارنامه عملکرد مهندس جعفری در دو بخش سازه ای و غیرسازه ای اظهار داشت: پروژه های تامین آب متعددی که انتقال آب از دریای عمان در صدر آن ها قرار دارد در دوران خدمتی ایشان به اتمام رسیده و یا کلید خورده است. در بخش مدیریت مصرف نیز تجهیز چاه های کشاورزی به کنتور هوشمند و انسداد افزون بر 5000 حلقه چاه غیرمجاز که در سال 95 و 96 به ترتیب منجر به صرفه جویی 275 و 70 میلیون مترمکعبی در بهره برداری از آب های زیرزمینی شده نیز شایان تقدیر است.

محمد حسین جعفری در سخنرانی خود ضمن بیان تاریخچه ای از دوران خدمت 35 ساله خود بیان کرد: اکنون پس از 2 سال خدمت به عنوان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان و 8 سال خدمت در مدیریت عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی می توانم بگویم طولانی ترین عمر مدیریت عامل شرکت های آب منطقه ای در کشور را بر عهده داشته ام که زین پس جای خویش را با افتخار به نیروهای جوان و کارآزموده می سپارم.

مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برخی از دستاوردهای شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی را در سال های اخیر برشمرد و افزود: آخرین افتخاری که در سال 96 توسط شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی کسب شد انتخاب این شرکت به عنوان شرکت برتر در میان شرکت های آب منطقه ای کشور است که توسط آقای دکتر اردکانیان وزیر محترم نیرو لوح تقدیر آن صادر شده است. تمام افتخاراتی که در این سال ها کسب شده است به تمامی مرهونزحمات و تلاش های همکاران اینجانب بوده است و اینجانب نقش بسیار کوچکی داشته ام.

جعفری در پایان اظهار داشت: به نظام جانشینی مدیران بسیار اعتقاد دارم. اکنون که آقای مهندس محمد علایی سرپرستی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی را بر عهده دارند بسیار خوشحال هستم چرا که ایشان از مدیران بسیار با تجربه، علمی و کارآزموده هستند که برای ایشان صمیمانه آرزوی توفیق دارم.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، در پایان این مراسم که در حضور جمع کثیری از مقامات عالیرتبه ملی و استانی، مدیران عامل دستگاه های اجرایی استان، معاونان، مدیران و کارشناسان شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، مشاوران، پیمانکاران، نهادهای مردمی، خانواده ها و سایر علاقمندان برگزار شده بود از زحمات 35 ساله مهندس محمدحسین جعفری با اهدای لوح ها و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

کد خبر: 28304
  تاریخ خبر : 1397/02/24
 کارشناس روابط عمومی
 369
  ثبت دیدگاه