دوشنبه, 26 مهر 1400
مشروح خبر :: لرستان بستری مناسب برای سرمایه گذاری در زمینه آب

لرستان بستری مناسب برای سرمایه گذاری در زمینه آب

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای لرستان در نشستی که با رئیس کنسرسیوم بین المللی اقتصادی ،صنعتی ایران –چین داشت استان به دلیل شرایط اقلیمی بستر مناسبی برای سرمایه گذاری در زمینه آب و جذب سرمایه گذار است 0

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای لرستان نشست مدیر عامل شرکت آب منطقه ای لرستان و معاون طرح وتوسعه این شرکت  با رئیس کنسرسیوم بین المللی اقتصادی ،صنعتی ایران -چین در محل دفتر مدیر عامل برگزار گردید .

رضا میرزایی مدیر عامل شرکت با بیان اینکه  لرستان در زاگرس میانی واقع شده  و میزان بارندگی در این استان آن را در زمره  استان های  تولید کننده آب  قرار داده است، ادامه داد شرایط اقلیمی و طبیعی استان بستر مناسبی را برای سرمایه گذاری  در صنعت  آب و برق فراهم می سازد . 

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای لرستان طرح مخملکوه خرم آباد ، سد آبسرده بروجرد و تصفیه خانه بروجرد را از طرحهای مستعد سرمایه گذاری در استان عنوان کرد .

در ادامه ،دانش راهداری رئیس کنسرسیوم بین المللی و کار آفرین نمونه در  این جلسه به تشریح  تجهیزات  و نیروی کارآمد شرکت کولهام پرداخت .در پایان جلسه تفاهم نامه همکاری بین مدیر عامل شرکت آب منطقه ای لرستان و رئیس کنسرسیوم  بین المللی ایران و چین مبادله گردید .

 

 

کد خبر: 28352
  تاریخ خبر : 1397/02/27
 روابط عمومی
 238
  ثبت دیدگاه