دوشنبه, 26 مهر 1400
مشروح خبر :: پیام تبریک سرپرست شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک سرپرست شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

محمد علایی، سرپرست شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، متن پیام تبریک محمد علایی بدین شرح است:

27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک و تهنیت عرض می کنم.

روابط عمومی یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است؛ و به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین سازمان و مخاطبان آن و نیز بین مدیران و کارکنان، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی به افکار جمعی دارد؛ به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم میان یک نهاد با مخاطبان و همچنین مدیران با کارکنان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.

جایگاه روابط عمومی در دورانی که اطلاع‌ رسانی در همه عرصه‌ ها پیشتاز است، چند برابر شده است به گونه ای که موفقیت سازمان ‌ها، ادارات و شرکت ‌ها و دوامشان در عرصه‌ های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌ های آن ‌ها وابسته است.

لزوم شفاف سازی و اطلاع رسانی به موقع مسائل مربوط به حوزه آب برای جامعه که شرط لازم برای عبور از خشکسالی های اخیر می باشد می تواند افکار عمومی را در مسیر سازگاری با کم آبی بسیج کند و این خرد جمعی باعث نقطه عطفی در مدیریت مشارکتی در منابع آب استان گردد.

 

کد خبر: 28380
  تاریخ خبر : 1397/02/29
 کارشناس روابط عمومی
 862
  ثبت دیدگاه