سه‌شنبه, 29 خرداد 1403
مشروح خبر :: دومین جلسه شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان زنجان در سال 97 برگزار شد.

دومین جلسه شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان زنجان در سال 97 برگزار شد.

دومین جلسه شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان زنجان در سال 97 برگزار شد.

دومین جلسه شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان زنجان به میزبانی شرکت آب منطقه ای زنجان با محوریت برگزاری مسابقات قرآنی مرحله استانی و مراسم دهه کرامت ، در سالن جلسات شهید شهریاری این این شرکت با حضور حجت الاسلام رحمتی مسئول امور فرهنگی صنعت آب و برق استان و دبیران این شورا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین رحمتی مسئول امور فرهنگی صنعت آب و برق استان با اشاره به حدیثی از امام صادق(ع) در خصوص به سرانجام رساندن کارها و تاثیر مثبت آن در جامعه و زندگی مردم اظهارداشت:اثر گذاری کارهای فرهنگی دیربازده است و باید صبور باشیم و فعالیت ها و اهداف فرهنگی شرکت های صنعت آب و برق استان را با همفکری و راهکار مشخص به سرانجام برسانیم.

وی یاد و خاطره حجت الاسلام دکتر طهماسبی امام جمعه شهرستان الوند استان قزوین را گرامیداشت و افزود:این عالم مجاهد فقید خدمات ارزنده ای را در راستای هدایت و جلب جوانان ، دانشجویان و اقشار مختلف مردم به سمت عمل به توصیه ها و رهنمودهای ائمه اطهار(ع) و نایب ایشان، مقام معظم رهبری از خود به یادگارگذاشت.حجت الاسلام رحمتی، فقدان این روحانی برجسته را برای استان و مردم شهرستان خدابنده بسیار سنگین و اندوهبار دانست .

مسئول امورفرهنگی صنعت آب و برق استان زنجان در ادامه از دبیران شورای فرهنگی شرکتهای تابعه صنعت آب و برق استان خواست،اطلاعات و فعالیت های فرهنگی شرکت های متبوع خود را در اسرع در سامانه سحاب بارگذاری نمایند.

در ادامه، اعضای حاضر در جلسه در خصوص نحوه برگزاری جشنواره و مسابقات قرآنی مرحله استانی،ارایه عملکرد شرکت های مذکور هر 2ماه به مسئول امور فرهنگی صنعت آب و برق استان و همچنین نحوه برگزاری برنامه های دهه کرامت بحث و تبادل نظر نمودند.

در پایان این جلسه،حجت الاسلام والمسلمین رحمتی با قدردانی از عمران راضی دبیر پیشین شورای فرهنگی شرکت آب منطقه ای زنجان در دوران تصدی این مسئولیت برای احمدعلی غلام آزاد بعنوان دبیر جدید این شورا در این شرکت آرزوی موفقیت و توفیق نمود.

کد خبر: 29286
  تاریخ خبر : 1397/04/20
 کارشناس روابط عمومی
 357