جمعه, 30 مهر 1400
مشروح خبر :: عملکرد سازمان آب و برق خوزستان در مهار تنش آبی حاصل از خشکسالی، ستودنی است

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی:

عملکرد سازمان آب و برق خوزستان در مهار تنش آبی حاصل از خشکسالی، ستودنی است

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی، عملکرد سازمان آب و برق خوزستان در مهار تنش آبی حاصل از خشکسالی را، ستودنی توصیف کرد.

 به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی در جمع اصحاب رسانه ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت سید الشهدا (ع)، عملکرد سازمان آب و برق خوزستان، در مدیریت منابع آب و مهار تنش آبی حاصل از خشکسالی در شهرهای آبادان و خرمشهر را ستودنی توصیف کرد.

 "عبدالله سامری" با بیان این که سالهاست که انتقال آب شیرین از منابع آبی بالادست و بالارفتن کیفیت آب شرب شهرهای  آبادان و خرمشهر تبدیل به یک آرزو شده بود افزود: با پیگیری ها و عزم و اراده ای که حاصل شد طی ۲/۵ ماه گذشته، شاهد اتمام اجرای خط انتقال آب ۲۰۰۰ میلیمتری آبرسانی به آبادان و خرمشهر از طرح غدیر به طول ۸۵ کیلومتر و احداث حدود ۲۰ کیلومتر خطوط انتقال آب به ۹۲ روستای حومه آبادان و خرمشهر  بودیم.

سامری گفت: با مدیریت صورت گرفته شرایط انتقال آب، پایدار و قابل قبول است و یقینا با تعبیه الکترو پمپ ششم در ایستگاه پمپاژ ام الدبس و اتمام سریع مخزن ذخیره در دست احداث، شرایط بهتری را در روزهای آینده در شهرهای حوزه جنوبی استان شاهد خواهیم بود.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی، اتمام پروژه های آبرسانی به ۹۲ روستای حومه آبادان و خرمشهر را طی دو ماه، کاری بزرگ و ماندگار توصیف کرد و گفت سازمان آب و برق خوزستان طی چند سال گذشته همواره در انجام کارهای جهادی و عملیاتی در بخش آبرسانی پیشگام بود و این نشان از وجود ظرفیت مدیریتی و اجرایی بسیار خوب دراین مجموعه را دارد.

وی در خاتمه، حمایت وپیگیری های وزیر نیرو و استاندار خوزستان را مورد قدردانی قرار داد.

کد خبر: 30472
  تاریخ خبر : 1397/06/25
  آخرین به‌روزرسانی : 1397/06/25
 کارشناس
 143
  ثبت دیدگاه