جمعه, 30 مهر 1400
مشروح خبر :: کسب رتبه اول دفتر حقوقی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در بخش آب کشور

کسب رتبه اول دفتر حقوقی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در بخش آب کشور

دفتر حقوقی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در ارزیابی به‎عمل آمده از سوی وزارت نیرو در خصوص ارائه خدمات حقوقی و قضایی در بین کلیه شرکت های بخش آب کشور حائز رتبه اول شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، "رضا انجم شعاع"، معاون حقوقی، پشتیبانی و امور مجلس وزارت نیرو با ارسال لوح از "اکبر شوقی"، مدیر دفتر حقوقی این شرکت تقدیر کرد.

انجم شعاع گفت: دفاع مؤثر، قاطع و همه جانبه از منابع محدود آب در کشور عزیزمان ایران، در حال حاضر یکی از مهم‎ترین دغدغه های مدیریت منابع آب کشور است. توجه به حقوق مرتبط با منافع و مصالح عمومی با حفظ حقوق شهروندان، ذی‎نفعان، ذی‎مدخلان و علاقه مندان به منابع آب یکی از اولویت های مهمی است که بایستی در صدر فعالیت های دفاتر حقوقی صنعت آب کشور قرار گیرد.

وی افزود: نظر به اینکه جناب‎عالی و همکاران محترم شما در دفتر حقوقی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در ارزیابی به‎عمل آمده در خصوص ارائه خدمات حقوقی و قضایی در بین کلیه شرکت های بخش آب کشور حائز رتبه اول گردیده اید؛ این لوح به رسم یادبود تقدیم شما می گردد؛ دوام توفیقات جناب‎عالی را همراه با طول عمر و سلامتی از خداوند منان مسألت می نمایم.

 

کد خبر: 30474
  تاریخ خبر : 1397/06/25
  آخرین به‌روزرسانی : 1397/06/25
 کارشناس روابط عمومی
 207
  ثبت دیدگاه