جمعه, 30 مهر 1400
مشروح خبر :: بررسی پروه های عمرانی بخش آب شهرستانهای شوط، ماکو، پلدشت و چالدران در سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی

بررسی پروه های عمرانی بخش آب شهرستانهای شوط، ماکو، پلدشت و چالدران در سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی

نشست بررسی پروژه‌های عمرانی بخش آب شهرستان‌های شوط، ماکو، پلدشت و چالدران با حضور رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی ، نماینده مردم این شهرستان‌ها، جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، در این نشست حضرتی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان غربی کلیاتی از اعتبارات و شاخص‌های این شهرستان‌ها و همچنین استان آذربایجان غربی را ارائه نمود.

در ادامه نماینده مردم شهرستان‌های شوط، ماکو، پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان مشکلات مربوط به حوزه‌ این شهرستان‌ها، به پروژه‌های نیمه تمام عمرانی در بخش های مختلف اشاره نمود و خواستار توجه جدی جهت تکمیل آن‌ها شد.

در این نشست همچنین مهندس کیومرث دانشجو مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی ضمن ارائه گزارشی از روند پیشرفت پروژه های عمرانی بخش آب در شهرستانهای یاد شده ، در خصوص سدهای در دست مطالعه در این حوزه  توضیحاتی ارائه داد و افزود در صورت تامین اعتبار مورد نیاز، و تکمیل و پایان مراحل مطالعاتی این پروژه ها عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.

لازم به ذکر است: سد بداولی در شهرستان ماکو، سد های آرکوین، عباس کندی و یخلقان در شهرستان چالدران و سد فشل شوط از پروژه های در دست مطالعه شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی می باشند.

کد خبر: 30478
  تاریخ خبر : 1397/06/25
 دبیر خبر
 212
  ثبت دیدگاه