دوشنبه, 15 آذر 1400
مشروح خبر :: نشست بررسی مسائل و مشکلات شرکت آب منطقه‌ای همدان

با حضور معاون تحقیقات و منابع انسانی شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد

نشست بررسی مسائل و مشکلات شرکت آب منطقه‌ای همدان

جلسه مشترک معاون تحقیقات، منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مادر و مدیرکل دفترتخصصی ذیربط، با مدیرعامل، اعضاء هیئت مدیره و مجموعه مدیران شرکت آب منطقه‌ای همدان در روز دوشنبه 23/7/97 برگزار گردید.

 در ابتدای این جلسه مهندس ستوده مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان به تشریح اهم اقدامات بعمل آمده در حوزه‌های مختلف شرکت اعم از فنی و غیرفنی و دستاوردهای شرکت طی چندین سال فعالیت به تفکیک هر حوزه اشاره نمودند، در ادامه معاونین و مدیران شرکت به بیان مهمترین مسائل، مشکلات و چالشهای حوزه کاری خود اشاره نمودند و سئوالات و ابهامات حوزه کاری خود را مطرح نمودند. در این نشست مهندس حاجیلری ضمن تشریح چالشهای کلان مدیریت آب کشور، سیاستها و جهت‌گیریهای وزارت نیرو از جمله مدیریت تقاضای آب، برنامه سازگاری با کم‌آبی و اولویتهای غیرسازه‌ای بخش آب و اقداماتی که کلیه حوزه‌ها از جمله حوزه‌های مرتبط با پشتیبانی منابع می‌بایست انجام دهند یادآور گردیدند.

  در این نشست مهندس حاجیلری و مدیرکل دفتر تخصصی ذیربط شرکت مادر به سئوالات و پرسشهای مطروحه در جلسه پاسخ داده و در ادامه آقای نوازنی مدیرکل دفتر تحقیقات، منابع انسانی و آموزش به تشریح وضعیت شاخصهای حوزه منابع انسانی شرکت آب منطقه‌ای همدان و مقایسه با صنعت و راه‌کارهای پیشنهادی اشاره نمودند.

در خاتمه اهم سیاستها و موضوعاتی که ضرورت رعایت آنها در حوزه اداری، منابع انسانی، مدیریت و ارتقاء بهره‌وری می‌بایست مدنظر قرار گیرد تبیین گردید.

کد خبر: 30955
  تاریخ خبر : 1397/07/24
  آخرین به‌روزرسانی : 1397/07/29
 همایون
 252