یکشنبه, 14 آذر 1400
مشروح خبر :: مدیر جدید امور منابع آب شهرستان اردستان معرفی شد

مدیر جدید امور منابع آب شهرستان اردستان معرفی شد

مدیر جدید امور منابع آب شهرستان اردستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان ، مراسم معارفه مهندس فریدون دری به عنوان مدیر جدید امور منابع آب شهرستان اردستان با حضور نماینده مردم اردستان درمجلس شورای اسلامی ، معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان و فرماندار شهرستان و جمعی از مدیران بیست و یکم مهرماه برگزار شد . مهندس حسن ساسانی در این مراسم شرایط آبخوان منطقه اردستان را تشریح کرد و افزود : با توجه به شرایط منابع آب همراهی همه ارگانها و مقامات شهرستان در خصوص ساماندهی برداشتها و مدیریت منابع ضروری است . معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان هم چنین ضمن تشکر از کلیه بهره برداران و مراجعی که در راه کنترل و مدیریت برداشتها پشتیبان آب منطقه ای هستند ، خاطر نشان کرد :  در واقع ایشان از منابع ملی حفاظت کرده اند .

ساسانی با اشاره به آگاهی عمومی و زنگ خطر کمبود آب در استان اصفهان گفت: امید است همگی در کنار هم بتوانیم موضوع سازگاری با کم آبی را نهادینه کنیم .

وی افزود: چنانکه بهره برداران به صورت عینی شرایط کیفی و کمی آب را لمس می کنند بایستی دستگاههای اجرائی نیز پذیرفته و وضعیت موجود وضعیتی موقتی و گذرا نیست و بایستی با شرایط موجود برنامه ریزی کرد و قطعاً اقداماتی از قبیل توسعه کشت و منجر به برداشتهای بی رویه آب محکوم به شکست خواهد بود . شاید معدود سوء استفاده کننده به سود موقت دست بابند ولی در نهایت همگی متضرر خواهیم بود .

کد خبر: 30967
  تاریخ خبر : 1397/07/24
 پرستو ایران پور
 216