سه‌شنبه, 16 آذر 1400
مشروح خبر :: دکتر یخکشی: تاکنون بیش از 40 کیلومتر از رودخانه های مناطق سیل زده غرب استان اصلاح مسیر و جاده دسترسی به روستاها بازگشایی شد.

دکتر یخکشی: تاکنون بیش از 40 کیلومتر از رودخانه های مناطق سیل زده غرب استان اصلاح مسیر و جاده دسترسی به روستاها بازگشایی شد.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران: آقای دکتر محمد ابراهیم یخکشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران با بیان این مطلب گفت: هم اکنون 54 دستگاه ماشین آلات سنگین شامل 25 دستگاه بیل، 10 دستگاه بولدوزر، 4 دستگاه لودر و 15 دستگاه کامیون جهت بازگشایی جاده های دسترسی و اصلاح مسیر رودخانه ها با هدف ایمن سازی آبادی ها مشغول فعالیت هستند.

وی گفت: این تجهیزات هم اکنون در 27 نقطه از مناطق سیل زده مشغول کار بوده که میزان کارکرد آن ها تاکنون بالغ بر 2500 ساعت بوده و نکته مهم آنکه تیم های فنی بویژه بخش مهندسی رودخانه این شرکت بر فعالیت آنها نظارت دارد.

یخکشی با بیان اینکه برای تامین ماشین آلات از استان های همجوار و معین نیز کمک گرفته و پیمانکاران نیز در این زمینه همکاری خوبی داشته اند افزود: در منطقه تیم های متعددی برای ارائه خدمات پشتیبانی و فنی مهندسی استقرار دادیم که این تیم ها از امورات مختلف شهرستان ها از جمله ساری، بابل و قائمشهر و همچنین نیروهای ستادی بوده که فعالیت هایشان را با همکاری امور منابع آب تنکابن و رامسر انجام می دهند.

 

 

 

کد خبر: 30999
  تاریخ خبر : 1397/07/25
 مدیر روابط عمومی
 201