شنبه, 13 آذر 1400
مشروح خبر :: استفاده از ظرفیت نمایندگان مجلس بسیاری از مشکلات در حوزه وزارت نیرو در استانها را می تواند مرتفع کند

استفاده از ظرفیت نمایندگان مجلس بسیاری از مشکلات در حوزه وزارت نیرو در استانها را می تواند مرتفع کند

جلسه ی شورای انسجام بخشی استان گیلان با حضور معاون حقوقی ، امور مجلس و پشتیبانی وزارت نیرو و مدیران وزارت نیرو در استان گیلان برگزار شد .

دکتر رضا انجم شعاع معاون حقوقی ، امور مجلس و پشتیبانی وزارت نیرو در این جلسه اظهار داشت : تمام تلاش ما باید در جهت امید به مردم باشد ، بزرگترین سرمایه ی نظام مقدس جمهوری اسلامی مردم هستند و با توجه به اینکه جنس فعالیت های وزارت نیرو ، خدمات به مردم در حوزه ی آب و برق است  نهادهای ذیربط باید در خصوص خدمات رسانی مطلوب به مردم عنایت ویژه ای داشته باشند.

وی افزود : هماهنگی بین نهادها در استانها بسیار مهم است و در گیلان با تدبیر مدیران وزارت نیرو خوشبختانه برقرار است و برخی موارد را می توان با پیگیری مرتفع کرد.

انجم شعاع گفت : ارتباط با دستگاه قضا امروز بسیار نیاز می باشد، طرح صیانت از منابع آب را با کمک معاونت اجتماعی و پیشگیری قوه قضاییه آماده کردیم که این طرح مورد یررسی قرار می گیرد.

وی به تعامل با نمایندگان مجلس در استانها تاکید کرد و گفت :  وزیر محترم  نیرو  مجلس شورای اسلامی را به عنوان یک راهکار برای وزارت نیرو عنوان می کنند و برقراری تعامل با نمایندگان مجلس از نکات مهمی است که باید مورد توجه مدیران استانها قرار گیرد .

وی ادامه داد : همه ی تلاش ما در وزارتخانه این است که به مسایل اساسی بپردازیم و از حواشی پرهیز کنیم. انجم شعاع خاطر نشان کرد : قانون حمایت از صنعت برق کشور در مجلس تصویب شد و تصویب سازمان انرژی های تجدید پذیر از دیگر لوایح مهم تصویب شده در مجلس بود که از نیازهای کشورمان است .

وی تصریح کرد : کشور ایران به جهت دارا بودن اقلیم های مختلف می تواند تولید انرژی های پاک را داشته باشد و این امکان هم اکنون ایجاد شده است .

انجم شعاع گفت : ارتباط بسیار خوبی بین وزارت نیرو و مجلس برقرار است و تقویت این موارد در استانها به عهده ی مدیران استانی وزارت نیرو  است که با برگزاری شورای انسجام بخشی استانها با مجمع نمایندگان، ارتباط موثری را با نمایندگان استان ایجاد کنند..

وی ادامه داد : بحمدالله در استان گیلان معضل خاصی در بخش نیرو نداشته ایم و این موضوع در اثر تلاش و تدبیر مدیران وزارت نیرو با نمایندگان است .

کد خبر: 31005
  تاریخ خبر : 1397/07/25
  آخرین به‌روزرسانی : 1397/07/26
 دبیر خبر
 243