دوشنبه, 15 آذر 1400
مشروح خبر :: چهارمین جلسه کمیته راهبری طرح احیاء و تعادل بخشی برگزار شد

با حضور مهندس علیزاده و مدیران امور منابع آب شهرستان ها

چهارمین جلسه کمیته راهبری طرح احیاء و تعادل بخشی برگزار شد

چهارمین جلسه کمیته راهبری طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی با حضور مهندس علیزاده مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان، معاونین و مدیران حوزه ستادی و مدیران امور منابع آب شهرستان ها در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، عصر شنبه 28 مهرماه چهارمین جلسه کمیته راهبری طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی با حضور مهندس علیزاده مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان، معاونین و مدیران حوزه ستادی، کارشناسان و مدیران امور منابع آب شهرستان ها در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

در ابتدا مدیران امور شهرستان های استان کرمان به ارائه گزارش عملکرد حوزه خود در بحث برنامه عملیاتی طرح احیاء و تعادل بخشی پرداختند.

در ادامه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان ضمن تشکر از زحمات مدیران امور منابع آب در شهرستان ها اعلام کرد که رسیدگی به بیشتر تنش و مشکلات در حوزه آب در استان بر عهده مدیران شهرستان ها است زیرا آنان در نوک پیکان هستند و در واقع بحث حفاظت از منابع آب استان بر عهده آن ها می باشد.

مهندس ابراهیم علیزاده افزود: مدیران امور منابع آب باید سعه صدر خود را در برابر مشکلاتی که در حوزه آب وجود دارد بسیار بالا ببرند و در این برهه از زمان به صورت جهادی عمل کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: مدیران امور منابع آب شهرستان بر اساس برنامه زمان بندی ارائه شده برنامه عملیاتی طرح احیاء و تعادل بخشی را جلو ببرند و شهرستان هایی که از برنامه عقب هستند باید عقب ماندگی خود را جبران نمایند

مهندس علیزاده اظهار کرد: مدیران امور منابع آب با توجه به فرارسیدن فصل بارندگی بایستی اقدامات لازم در خصوص اطلاع رسانی و استفاده از ظرفیت های شهرستان ها را در مواقع بحران پیش بینی کنند.

وی یادآور شد: مدیران امور منابع آب شهرستان ها مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را به کارگروه سازگاری با کم آبی استان انعکاس دهند تا در کارگروه مزبور برای این مشکلات چاره اندیشی شود و همچنین باید به گونه ای عمل گردد که دغدغه اصلی مسئولین شهرستان ها بحث آب باشد.

در این جلسه معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آبی منطقه ای کرمان خواستار سرعت بخشیدن به تعیین تکلیف چاه های فاقد بهره برداری در استان شد.

مهندس عربپور همچنین خواستار همکاری مدیران امور منابع آب شهرستان ها در بحث آمار برداری با گروه های آماربرداری  شد.

در ادامه سایر مدیران و کارشناسان حوزه ستادی شرکت آب منطقه ای کرمان نیز به بیان مشکلات و مسائل حوزه کاری خود پرداختند.

 

     

 

     

کد خبر: 31073
  تاریخ خبر : 1397/07/29
 کارشناس روابط عمومی
 138