سه‌شنبه, 16 آذر 1400
مشروح خبر :: نشست با مسئولین اجرایی بخش راین با محوریت آب

نشست با مسئولین اجرایی بخش راین با محوریت آب

جلسه بررسی مشکلات آب شرب راین و آب مورد استفاده در شهرداری راین با حضور مدیر امور منابع آب کرمان و مسئولین بخش در محل دفتر بخشدار راین برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، جلسه بررسی مشکلات آب شرب راین و آب مورد استفاده در شهرداری راین با حضور مسئولین بخش در محل دفتر بخشدار راین برگزار گردید.

در این جسه به اقداماتی که در سنوات قبل جهت جدا سازی پرونده های آب شرب راین از چاههای آب شهرداری توسط امور منابع اب کرمان  صورت گرفته بود پرداخته شد . مهندس سلاجقه مدیر امور منابع آب کرمان در این جلسه بیان کرد که تا کنون یکی از چاههای آب شرب جابجایی صادر شده و جهت رفع مشکل کمبود آب شرب مجوز تخصیص جهت حفر چاه جدید نیز صادر شده است .

نشست با بهره برداران ودهیاران بخش راین 

در ادامه جلسه کمیته حفاظت منابع آب بخش راین  نشست با بهره برداران و دهیاران بخش راین در محل سالن اجتماعات بخشداری برگزار گردید .

در این جلسه مهندس سلاجقه ضمن تشکر از حضور بهره برداران  در خصوص منابع آب بخش راین  توضیحاتی جهت اطلاع حضار بیان کرد . یکی از موضوعات مهمی که در این جلسه بیان شد آمار برداری منابع آبی در سطح بخش راین بود و با توجه به حضور کارشناس آمار برداری در جلسه از بهره برداران و دهیاران خواست نهایت همکاری را جهت هرچه بهتر اجرا شدن آماربرداری با وی داشته باشند.

وی همچنین به بحث تخلفات در حوزه منابع آبی نیز پرداخت و از حاضرین خواست، هرگونه تخلف در خصوص منابع آب زیر زمینی یا تعرض به حریم و بستر رودخانه ها را به امور آب گزارش نمایند.

در ادامه جلسه بهره برداران سوالات و راه کارهای خود را بیان کردند و جلسه با پاسخ به سوالات حاضرین پایان یافت .

 

                                                                                                   

 

                                                                                 

کد خبر: 31076
  تاریخ خبر : 1397/07/29
 کارشناس روابط عمومی
 142