شنبه, 13 آذر 1400
مشروح خبر :: اگر امنیت می خواهد حفظ شود، باید تولید حفظ شود

اگر امنیت می خواهد حفظ شود، باید تولید حفظ شود

بنا به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، "جلسه بررسی مشکلات تامین آب صنعت شهرک صنعتی توس" با حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای، مدیر عامل شهرک های صنعتی استان و اعضای هیات مدیره شهرک صنعتی توس برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا مهدی زاده، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گفت: در حال حاضر به ازای هر لیتر آب 82 نفر در سطح شهرک های صنعتی استان اشتغال ایجاد کرده ایم که این عدد در شهرک صنعتی توس به 300 نفر می رسد.

وی کل شاغلین در شهرک صنعتی توس را 27000 نفر اعلام کرد.

در ادامه محمد علایی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با اشاره به اینکه یکی از شاخص های مهم هر مملکت میزان تولید آن است افزود: ما نباید در بحث آب نگاه بخشی داشته باشیم چرا که اگر بخواهیم امنیت حفظ شود باید تولید را حفظ نماییم.

علایی با اشاره به توسعه دانش و مجهز شدن به ابزارهای جدید خواستار بهره وری و بهره برداری بیشتر از منابع آبی در راه تولید بیشتر شد. وی با اشاره به محدودیت منابع آبی در استان از تولیدکنندگان خواست نهایت صرفه جویی در منابع آبی را داشته باشند در عین حالیکه به میزان تولید نیز آسیبی نرسد.

در ادامه اعضای هیات مدیره شهرک صنعتی توس مشکلات خود را در مسیر تامین آب مورد نیاز اعلام و همکاران شرکت آب منطقه ای استان پاسخ های لازم را بیان نمودند و قول همکاری لازم را با صنعتگران استان دادند.

کد خبر: 31120
  تاریخ خبر : 1397/08/01
  آخرین به‌روزرسانی : 1397/08/01
 کارشناس روابط عمومی
 166