پنجشنبه, 17 آذر 1401
مشروح خبر :: بازدید استاندار از غرفه آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی

بازدید استاندار از غرفه آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی

اقبال عباسی و مسئولین استانی از غرفه آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری در نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در بام ایران چهارمحال و بختیاری بازدید و نظرات مدیران را جویا شدند.

احمدرضا سدهی سامانی سرپرست آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری در گفتگو با روابط عمومی آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه تقریبا 90 درصد خدمات وزارت نیرو در استان بعد از انقلاب اسلامی صورت گرفته طرح آبرسانی کوهرنگ  به شهرکرد را از اهم این اقدامات دانستند.

وی افزود اگردر سالهای گذشته پیش بینی های طرح صورت نگرفته بود یقیناٌ امروز با مشکل تامین آب شرب شهرکرد مواجه بودیم.

سدهی سامانی اصلاح الگوی کشتو نصب کنتور هوشمند را از دیگر دستاوردهای انقلاب چهل ساله ایران برشمرد.

سرپرست آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری به تشریح  پروژه های تغذیه مصنوعی در استان  پرداخت و اذعان داشت تغذیه سفره های آب زیرزمینی از طریق رواناب ها یکی از اقدامات مهم آب منطقه ای در راستای احیا و تعادل بخشی آب می باشد.

وی افزود در این راستا شرکت آب منطقه ای با اجرای دو پروژه تغذیه مصنوعی سفیددشت- فرادنبه و تغذیه مصنوعی شورابچه توانسته است گامهای بلندی در احیای سفره های آب زیرزمینی بردارد.

در پایان سدهی سامانی برنامه ریزی جهت تامین آب شرب سالم و پایدار از منابع آب سطحی را از اولویتهای آب منطقه ای دانست و اظهار امیدواری نمودند انشاء اله با همکاری مردم صبور و مسئولین دلسوز استان پروژه هایی مثل انتقال آب بن – بروجن به بهره برداری رسیده تا شاهد به ثمر رسیدن  یکی دیگر از بذر های انقلاب اسلامی ایران باشیم.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری  به نقل از معاونت عمرانی استانداری برای برپایی این نمایشگاه 20 کارگروه تشکیل شد که در حال حاضر 55 غرفه با حضور 80 دستگاه اجرایی استان عملکرد 40 ساله خود را در معرض دید افراد قرار دادند.

شایان ذکر است نمایشگاه تا هفتم بهمن‌ماه از ساعت 9 صبح تا 13 و 15 تا 18 دایر بوده و بازدید برای عموم آزاد است.

کد خبر: 32943
  تاریخ خبر : 1397/11/03
 اورنگ
 293