جمعه, 31 فروردین 1403
مشروح خبر :: نشست بررسی منابع درآمدی و هزینه های شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد

نشست بررسی منابع درآمدی و هزینه های شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد

دومین نشست بررسی منابع درآمدی و هزینه های شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با حضور معاونین و مدیران واحدهای تابعه این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، در این نشست مهندس طالبیان معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت هدف از برگزاری این نشست رابررسی درآمدها و پیش بینی درآمدی سال جاری واحدهای تابعه دانست وگفت: ارائه گزارش ماهانه مدیران واحدها ازعملکرد واحد تحت مدیریت خود  معیار تخصیص اعتبارات و تامین هزینه ها میباشد و مدیران در این خصوص باید دقت نظر بیشتری داشته باشند.

در ادامه مهندس رهبر دین معاون حفاظت و بهره برداری شرکت  طی سخنانی خواستار دقت عمل هرچه بیشتر مدیران در ارائه گزارش عملکرد حوزه مدیریت شان و توجه هرچه بیشتر بر بخشنامه ها و ابلاغیه های صادره در جهت رسیدگی به تخلفات بخش آب استان شد.

وی افزود: علی رغم درامدهایی که طی سال جاری داشته ایم، به تناسب هزینه هایی نیز افزوده شده که لازم است مدیران تمهیدات لازم را در این خصوص اتخاذ نمایند.

وی با تاکید بر برگزاری منظم جلسات حفاظت و بهره برداری سطح استان افزود: لازم است مدیران حساسیت بیشتری نسبت به برگزاری این جلسات نشان داده و با تعامل مناسب با سایر ارگانها و فرمانداری ها عملکرد اثربخشی در جهت حل معضلات آبی استان داشته باشند.

در ادامه جلسه همچنین مهندس آقازاده معاون برنامه ریزی شرکت ضمن تاکید بر تغییر رویه کاری برخی از مدیران در جهت شناسایی منابع درآمدی جدید و حذف برخی هزینه ها، رهنمودهایی را در این خصوص ارائه نمود.

بنا بر این گزارش در این نشست مدیران واحدهای تابعه به ارائه گزارش عملکرد سه ماهه واحد  تحت مدیریت خود پرداختند.

کد خبر: 35890
  تاریخ خبر : 1398/04/05
 دبیر خبر
 327