جمعه, 31 فروردین 1403
مشروح خبر :: جلسه آموزشی - توجیهی با دبیران گروه های تخصصی نظام پیشنهادها برگزار شد

در راستای برنامه بهبود عملکرد تدوین شده برای نظام پیشنهادها در سال جاری؛

جلسه آموزشی - توجیهی با دبیران گروه های تخصصی نظام پیشنهادها برگزار شد

مدیر دفتر فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت شرکت از برگزاری جلسه آموزشی - توجیهی با دبیران گروه های تخصصی نظام پیشنهادها 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "عزیزاله مولائی" با بیان این مطلب اظهار کرد: با عنایت به ابلاغ های صادره جهت گروه های کاری تخصصی نظام پیشنهادها شرکت و در راستای برنامه بهبود عملکرد تدوین شده برای نظام پیشنهادها در سال 98؛ جلسه آموزشی - توجیهی با دبیران گروه های کاری تخصصی نظام پیشنهادها برگزار شد.

وی با بیان اینکه تعریف و هدف از تشکیل گروه های کاری بعنوان یکی از ارکان نظام  و وظایف آنها، چگونگی بررسی پیشنهاد و اعلام نتیجه آن (بهمراه انواع نتایج بررسی و شیوه عمل در آنها)، چگونگی اجرا یا انجام اقدامات لازم برای اجرای پیشنهادها توسط گروه کاری تخصصی از جمله محورهای ذیل این جلسه می باشد، تصریح کرد: نحوه جبران خدمات اعضاء گروه کاری تخصصی، ارزیابی چند نمونه از پیشنهادهای دریافتی در قالب سامانه به صورت عملی و بیان نکات مهم در زمینه نحوه مدیریت اثربخش جلسات بررسی پیشنهادها و برنامه زمانی پیش بینی شده و ارائه خلاصه گزارش از وضعیت نظام پیشنهادهای شرکت (اقدامات انجام شده، وضعیت عملکردی در شاخص ها و مقایسه با سنوات اخیر) از دیگر محورهای این نشست می باشد.

مولایی افزود: ارزیابی پیشنهادهای سال 96 و 97 و اقدامات فرهنگی- ترویجی بمنظور ارتقاء سرانه مشارکت از اولویت های گروه های کاری تخصصی در مقطع فعلی بوده و پیش بینی شده است تمامی پیشنهادها تا پایان شهریور سالجاری با مشارکت فعال گروه های کاری تخصصی ارزیابی شوند. 

مدیر دفتر فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت شرکت اضافه کرد: در همین راستا، اولین جلسه گروه کاری تخصصی حوزه معاونت برنامه ریزی برگزار گردیده و تعدادی از پیشنهادها ارزیابی شده اند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر شش گروه کاری تخصصی شامل گروه کاری تخصصی حوزه مدیریت عامل، گروه کاری تخصصی حوزه برنامه ریزی،گروه کاری تخصصی حوزه حفاظت و بهره برداری، گروه کاری حوزه طرح و توسعه ، گروه کاری تخصصی حوزه منابع انسانی، مالی و پشتیبانی و گروه کاری تخصصی ویژه مباحث ساماب برای آبهای سطحی و زیرز مینی فعال بوده و همکاران می توانند پیشنهادهای خود را به گروه های کاری تخصصی مربوط در سامانه ارجاع نمایند. همچنین؛ گزارش فعالیت گروه های کاری تخصصی و وضعیت حوزه های سازمانی در شاخص های مختلف به صورت ادواری به همکاران شرکت منعکس خواهد شد.

کد خبر: 35893
  تاریخ خبر : 1398/04/05
  آخرین به‌روزرسانی : 1398/04/05
 روابط عمومی
 290