شنبه, 26 خرداد 1403
مشروح خبر :: تجلیل از دست اندرکاران پویش هرهفته_الف_ب_ایران در استانداری قم

مراسم تقدیر

تجلیل از دست اندرکاران پویش هرهفته_الف_ب_ایران در استانداری قم

با حضور وزیر نیرو و استاندار قم بصورت ویدئو کنفرانس از دست اندرکاران و فعالان پویش هرهفته_الف_ب_ایران استان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم: روز سه شنبه مورخ 99/10/02 در استانداری قم  همزمان با سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس از دست اندرکاران این پویش در استان تقدیر شد. پویش ملی هرهفته_الف_ب_ایران که در نیمه دوم سال ۹۸ برنامه ریزی و برگزار شد در سال‌جاری نیز در حال اجراست این پویش قصد دارد نشان دهد حتی در سخت‌ترین شرایط تحریم و تنگناهای مالی، کشور بزرگ ایران و مردم استوارش چگونه هزاران میلیارد تومان در توسعه زیرساخت‌های آب و برق، به‌‌عنوان الفبای آبادانی، سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

لذا در این راستا وزارت نیرو و مجموعه تلاشگران بخش‌های  مختلف دولتی و غیردولتی با بسیج تمامی امکانات در دسترس و سازماندهی مطلوب در مدت ۶ ماه هر هفته در گوشه‌ای از ایران مجموعاً ۲۲۷ طرح با اعتباری بالغ بر ۳۳ هزار میلیارد تومان که عمدتا محصول برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات انجام شده در دولت تدبیر و امید است را به بهره‌برداری برساند. این پویش در سال جهش تولید با شکل گسترده تداوم و استمرار یافت و  با عنوان هرهفته_الف_ب_ایران؛ (ساخت و سازها و ساز و کارها) به بهره‌برداری رساندن ۲۵۰ طرح بزرگ و مهم آب و برق با اعتباری بالغ بر ۵۵ هزار میلیارد تومان در ۳۱ استان کشور در دستور کار قرار گرفته است.

لازم به ذکر است در این جلسه وزیر نیرو، از استاندار قم و مدیران صنعت آب و برق استان که در تکمیل و به بهره برداری رساندن طرح های بزرگ آب و برق مجدانه تلاش نموده بودند با اهدا لوح تقدیر و تندیس تقدیر نمودند.

کد خبر: 46893
  تاریخ خبر : 1399/10/06
  آخرین به‌روزرسانی : 1399/10/06
 احمد
 339