چهارشنبه, 12 مهر 1402
مشروح خبر :: بازدید رئیس سازمان بازرسی کل کشور از تصفیه‌خانه جدید قم

بازدید

بازدید رئیس سازمان بازرسی کل کشور از تصفیه‌خانه جدید قم

رئیس سازمان بازرسی کل کشور روز پنجشنبه 99/10/11 با حضور در تصفیه خانه جدید شهر قم واقع در دودهک از نزدیک در جریان مشکلات آن قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم ، حجت‌الاسلام حسن درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور عصر پنجشنبه با حضور در تصفیه‌خانه جدید شهر قم ضمن بازدید از اقدامات صورت گرفته گفت: در حال حاضر بیش از هشتاد درصد آب شرب قم از آب انتقالی از سرشاخه های دز و مابقی از چاههای موجود تأمین می شود .

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به مشکلات  به وجود آمده در ساخت پروژه تصفیه‌خانه قم با پیمانکار قبلی بیان نمود: در راستای تکمیل این پروژه قراردادی  جدید  با پیمانکار  دیگر  منعقد شده و مسائل حقوقی پیمانکار قبلی در دستگاه قضایی در حال پیگیری است.

 حجت‌الاسلام درویشیان با اعلام اینکه برای تکمیل این پروژه ۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که پیش‌بینی‌های لازم از سوی دولت و همچنین مسئولان استانی شده افزود:بخشی از این تصفیه‌خانه در ۴ ماه آینده و بخشی هم تا ۸ ماه آینده تکمیل می‌شود

وی گفت:  امیدواریم با برنامه‌ریزی این پروژه در زمان مقرر خود تکمیل و بهره‌برداری شود که در این حالت شهر قم برای تأمین آب شیرین تصفیه‌شده مشکل نخواهند داشت.

کد خبر: 49170
  تاریخ خبر : 1399/10/13
  آخرین به‌روزرسانی : 1399/10/13
 احمد
 335