چهارشنبه, 9 آذر 1401
مشروح خبر :: پویش هر هفته الف_ب_ایران در سال 99 به ایستگاه پایانی رسید

پویش الف -ب-ایران

پویش هر هفته الف_ب_ایران در سال 99 به ایستگاه پایانی رسید

با افتتاح شش پروژه بزرگ و ملی صنعت آب و برق در چهار استان با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور و وزیر نیرو و مدیران ارشد صنعت آب و برق سراسر کشور پویش الف – ب- ایران در سال 99 به ایستگاه آخر رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم: با افتتاح شش پروژه بزرگ و ملی صنعت آب و برق در چهار استان کشور با اعتبار 14 هزار و 186 میلیارد تومان با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور و وزیر نیرو پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در سال 99 به ایستگاه پایانی رسید . در این جلسه که مدیران ارشد صنعت آب و برق استانها حضور داشتند . حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی اظهارداشت: در سال بسیار سختی که با کرونا و جنگ اقتصادی روبرو بودیم توانستیم جهش تولید را عملی کنیم

وی با اشاره به پویش هرهفته_الف_ب_ایران و بهره برداری از طرح‌های وزارت نیرو افزود:  افتتاح این طرح ها موجب خشنودی همه مردم بوده است و خود مقام معظم رهبری هم تشکر کتبی و شفاهی از این طرح‌ها داشته اند. از وزیر نیرو، مهندسان، طراحان و مجریان  این طرح‌هاتشکر می‌کنم.

روحانی با بیان  اینکه کار عظیمی با افتتاح طرح های عمرانی در کشور شده است، گفت: برخی افتتاح‌های امسال جهشی بزرگ در تاریخ ایران بود.

کد خبر: 50849
  تاریخ خبر : 1399/12/26
  آخرین به‌روزرسانی : 1399/12/26
 احمد
 343