چهارشنبه, 31 شهریور 1400
مشروح خبر :: بازدید اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت آب منطقه ای استان اردبیل از آخرین وضعیت طرح های در حال بهره برداری مغان

بازدید اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت آب منطقه ای استان اردبیل از آخرین وضعیت طرح های در حال بهره برداری مغان

دو تن از اعضای هیئت مدیره و معاونین منابع انسانی، مالی و پشتیبانی و حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان اردبیل به همراه مدیران امور منابع آب و شرکت بهره برداری شبکه مغان از آخرین وضعیت طرح های در حال بهره برداری مغان بازدید کردند.

 به گزارش شبکه خبری آب ایران ،عضو هیئت مدیره و معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای اردبیل در این بازدید گفت: به منظور تامین منابع مالی برای اجرا و تکمیل طرح های عمرانی شرکت آب منطقه ای اردبیل در منطقه مغان اقدامات اساسی در حال انجام است.

مهندس بهروز محمدی تصریح کرد: با تکمیل تعدادی از این طرح ها، بخش کشاورزی منطقه توسعه می یابد و شرکت آب منطقه ای اردبیل از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

وی اظهار داشت: به استناد قانون بودجه سال 1400 کشور به منظور تامین مالی برای اجرای طرح های عمرانی از محل فروش املاک مازاد، جلساتی با شهرداری و شورای شهر بیله سوار برگزار کردیم تا نسبت به فروش بخشی از این املاک به منظور تکمیل طرح های عمرانی منطقه مغان اقدام نماییم.

 دیگر عضو هیئت مدیره و معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل نیز با اشاره به کمبود بارش ها و به تبع آن وقوع خشکسالی در منطقه تصریح کرد: به همین منظور از انجام کشت دوم در مغان جلوگیری می شود.

 فیروز ندایی افزود: شرکت آب منطقه ای اردبیل با تلاشهای مستمر امور منابع آب مغان و شرکت بهره برداری از شبکه آبیاری و زهکشی مغان خدمت رسانی بی منت و صادقانه به مردم عزیز منطقه ادامه دارد.

 

 

 

 

کد خبر: 52626
  تاریخ خبر : 1400/03/25
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/03/27
 رئیس اداره روابط عمومی
 109
  ثبت دیدگاه