دوشنبه, 26 مهر 1400
مشروح خبر :: نشست شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان آذربایجان غربی برگزار شد

با حضور مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو

نشست شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان آذربایجان غربی برگزار شد

نشست شورای هماهنگی مدیران عامل صنعت آب و برق آذربایجان غربی با حضور مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو، مدیران عامل و روسای ادارات پدافند غیر عامل صنعت آب و برق آذربایجان غربی در سالن جلسات شرکت آب منطقه ای استان برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران، در این نشست  جعفرزاده مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیروضمن قدردانی از زحماتی که مجموعه شرکت های آب و برق استان در حوزه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل کشیدند، افزود: گزارشات ارائه شده توسط مدیران این دفاترنشان میدهد که علی رغم مسائل ومشکلات مالی، شرکتها فعالیتهای خوب و چشم انداز قابل قبولی در حوزه پدافند غیرعامل داشته اند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با اشاره به پیک مصرف در تابستان امسال گفت: مشکل قطع آب و برق سراسری است که با برنامه ریزی صحیح و کارگروهی و اتحاد صنعت آب و برق استان میتوان بخشی از این مشکلات را هموار نمود.

 جعفرزاده همچنین برارتقای سطح علمی همکاران در حوزه پدافندی تاکید نمود و افزود: در این خصوص دانشگاههای خوبی در سطح کشور برای تحصیلات تکمیلی در حوزه پدافندی وجود دارد که همکاران علاقه مند می توانند در این زمینه سطح دانش و آگاهی خود را بالاتر ببرند.

پیش بینی اعتبار برای تامین آب پدافندی روستاهای سطح استان و توسعه  نصب DG ها در استان از موارد دیگر مورد تاکید مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرودر این نشست بود.

در ادامه جلسه مدیران عامل شرکت های صنعت آب و برق آذربایجان غربی به تشریح فعالیتهای خود در حوزه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل نموده و چالشها و مشکلات خود را در این حوزه بیان نمودند.

کد خبر: 52939
  تاریخ خبر : 1400/04/09
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/04/09
 دبیر خبر
 102
  ثبت دیدگاه