چهارشنبه, 31 شهریور 1400
مشروح خبر :: روابط عمومی زبان گویای مردم و پل ارتباطی مشترکان و مسئولان است

رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان کردستان:

روابط عمومی زبان گویای مردم و پل ارتباطی مشترکان و مسئولان است

رئیس شورای انسجام بخشی استان کردستان گفت: روابط عمومی زبان گویای مردم است و به دلیل ارتباط با آحاد جامعه، می‌تواند منعکس کننده مشکلات و خواسته‌های مشترکان به دستگاه متبوع باشد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ،"هیوا لهونیان" در نشست هم‌اندیشی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق غرب کشور، روابط عمومی را پل ارتباطی بین مردم و مسئولان عنوان کرد اظهار داشت: امیدواریم که نتایج حاصل از این نشست بتواند به ارتقا دانش و تبادل تجربیات در حوزه روابط‌عمومی‌ها بینجامد.

 

وی در ادامه به شرایط کنونی در حوزه آب و برق اشاره کرد و گفت: در شرایط کنونی که با دغدغه‌هایی در حوزه آب و برق مواجه هستیم، روابط عمومی‌ها می‌توانند نقش بسیار موثری را در حوزه اطلاع رسانی، تبلیغات و آگاهی بخشی و از همه مهم‌تر نهادینه کردن فرهنگ‌سازی در حوزه مدیریت مصرف داشته باشند.
رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان کردستان به خاموشی‌های برق در روزهای اخیر اشاره کرد و افزود: خشکسالی بی‌سابقه و شروع زودهنگام گرمای هوا که به گفته عمده کارشناسان در ۵۰ سال اخیر بی‌سابقه بوده، باعث شده از یک طرف بخشی از توان تولید برق نیروگاه‌های برق‌آبی را در اختیار نداشته باشیم و از طرف دیگر مصرف برق کشور نسبت به دوره‌های گذشته ۲۲ درصد افزایش یابد.
لهونیان یادآور شد: در این شرایط سخت، اگر مشترکان با راهکارهای بسیار ساده شرکت‌های آب و برق را همراهی کنند، می توان با کمترین چالش از بحران پیش رو عبور کرد.
وی تاکید کرد: نقش روابط عمومی‌ها در این شرایط سخت، بسیار پررنگ است و آنان می‌توانند در تبیین وضعیت موجود و اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی از ظرفیت‌های مشترکان به خوبی استفاده نمایند.
رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق در پایان گفت: حمایت از اختراعات مهندسان شرکت توزیع برق کردستان و نوآوری‌های آنان و رسیدن به تولید انبوه یکی از راهکارهای کمک به صنعت برق است و در همین راستا می‌توان به طرح مشارکتی بین صنعت توزیع برق کردستان و دانشگاه، اختراع chp در ابعاد کوچک و کولر هیدرولیکی که تلفیق کولر آبی و گازی است و ۲۰ درصد مصرف برق را کاهش می‌دهد، اشاره کرد.
این گزارش می‌افزاید، این نشست با حضور مدیر کل روابط عمومی وزارت نیرو، مدیران روابط عمومی شرکت مادر تخصصی، مدیران عامل صنعت آب و برق و مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق همدان و کرمانشاه به میزبانی صنعت آب و برق استان کردستان برگزار شد.

کد خبر: 52969
  تاریخ خبر : 1400/04/10
 علی بخشی
 164
  ثبت دیدگاه