دوشنبه, 26 مهر 1400
مشروح خبر :: آئین معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد

با حضور جعفری معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران

آئین معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد

آئین معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با حضور معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی و مدیرکل حراست شرکت مدیریت منابع آب ایران ، معاونین، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در سالن جلسات مدیرعامل این شرکت برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ، در این مراسم  جعفری معاون محترم مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران ومدیرعامل سابق شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی  ضمن تاکید برتربیت نیروی انسانی کارآمد در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: این موضوع جزو نقاط قوت و برجستگی این شرکت بوده و رفاقت و همدلی توام با رقابت در کار در میان همکاران بسیار مشهود است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و افزایش سطح ارتقا آن شده است.

وی افزود: شرکت آب منطقه ای استان علاوه بر چالش آب و بحران کم آبی با چالش دریاچه ارومیه نیز روبرو است و این موضوع اهمیت سیاستگذاری های دقیق و ادامه فعالیتهای مدیریتی پویا و فعال در این زمینه را میطلبد.

جعفری در ادامه ضمن اشاره به نامگذاری سال 1400 از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گفت: باید تمام تلاش خود را در جهت تحقق فرمایش مقام معظم رهبری به کار بندیم که این امر در بخش آب کشور از طریق تهیه ساز و کارهای تولید و تخصیص های هدفمند و درست برای بخش صنعت می تواند تا حد بسیاری محقق گردد.

وی همچنین ضمن تقدیر از زحمات مهندس طالبیان معاون مالی و پشتیبانی شرکت که علاوه بر سرپرستی شرکت آب منطقه استان سهم بسزایی در ارتقای درامدهای شرکت داشتند تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه  مسعود طالبیان معاون مالی و پشتیبانی شرکت طی سخنانی از زحمات جعفری طی مدت مدیرعاملی این شرکت تقدیر نمود و افزود: طی این 14 ماه شرکت آب منطقه ای جوی آرام و صمیمی توام با تفویض اختیارات را تجربه نمود و توانایی همکاران بیش از پیش نمود پیدا کرد.

وی افزود: انتصاب مدیرعامل شرکت از درون سازمان نشان از بالا بودن سطح علمی و مدیریتی همکاران و نقطه قوت وعملکرد روبه پیشرفت این شرکت است و برای اولین بار در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی اتفاق افتاده و امید است در ادامه این مسیر با برنامه ریزی و تلاش هرچه بیشتر ما و همه همکاران بر موفقیتهای هرچه بیشتر مجموعه در بخشهای مختلف علی الخصوص استقلال مالی شرکت دست یابیم.

در ادامه مراسم رهبر دین مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی ضمن تقدیر و تشکر از کلیه معاونین و مدیران از فعالیتهای  جعفری در دوران مدیرعاملی این شرکت و فعالیتهای اثرگزاروی در بخش آب استان تقدیر و تشکر نمود وبه تشریح برنامه های خود در بخشهای مختلف آبهای زیر زمینی، طرح های مرزی، تخصیص آب به بخش صنعت، طرح های در یاچه ارومیه ،طرح های بخش گردشگری  و توجه ویژه به مدیریت حوزه ای آب استان پرداخت.

در پایان این مراسم حکم انتصاب  یاسر رهبر دین به عنوان مدیرعامل آب منطقه ای به وی اعطا و از زحمات دکتر جعفری تقدیر و تشکر گردید.

 

کد خبر: 53023
  تاریخ خبر : 1400/04/13
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/04/13
 دبیر خبر
 346
  ثبت دیدگاه