چهارشنبه, 31 شهریور 1400
مشروح خبر :: در طرح های آبرسانی از پیمانکاران جهادی استفاده شود/ افق پیش روی آب در استان امیدوار کننده است

در طرح های آبرسانی از پیمانکاران جهادی استفاده شود/ افق پیش روی آب در استان امیدوار کننده است

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ودبیر مجمع نمایندگان استان در مراسم افتتاح دو حلقه چاه شرب آبرسانی به گرگان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده توسط مسئولین افق پیش روی آب در استان افقی امیدوار کننده است و در ادامه خواستار این هستیم که در پروژه ها به ویژه سد میرداماد و شیرین سازی آب دریا از پیمانکارانی استفاده کنید که با روحیه جهادی کار کنند.

به گزارش  شبکه خبری آب ایران، غلامرضا منتظری اظهار کرد: *آب مهم ترین بخش بودجه 1400 در استان است*

وی افزود: در شرایط کنونی مجمع نمایندگان نیز موظف است برای انجام این رسالت بزرگ موانع را از پیش شما  مدیران بردارد. ما امسال در بودجه 1400 برای استان هیچ چیزی را مهم تر از آب در دستور کار خود قرار ندادیم. 

 منتظری افزود: جدای از ردیف تنش های آبی که در دستور مجلس بود در صحبتی که با فرمانده سپاه استان، خواستیم از برخی اعتبارات که به حوزه های سپاه و بسیج اختصاص داشت، به سمت آب شیفت داده شود تا نیاز اساسی برطرف شود. 

وی تصریح کرد: با توجه به گزارش های خوبی که از مدیران آب استان شنیدم افق پیش روی آب استان افق امیدوار کننده است و البته لازم است برای تفکیک آب شرب از سایر مصارف فکر اساسی شود و این آبی که با این همه مشقت به دست می آید همه جا از آن استفاده می کنیم صحیح نیست و این مساله باید در دستور کار مدیران آب و مدیران استان باشد.

کد خبر: 53227
  تاریخ خبر : 1400/04/23
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/04/23
 روابط عمومی
 45
  ثبت دیدگاه