چهارشنبه, 31 شهریور 1400
مشروح خبر :: مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان به پویش من مراقب آب هستم پیوست

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان به پویش من مراقب آب هستم پیوست

مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت آب منطقه ای سمنان به پویش من مراقب آب هستم ، پیوستند.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ، ایرج حیدریان با اشاره به وضعیت منابع آبی استان و تاکید بر لزوم صرفه جویی در مصرف آب ، از آحاد مردم شریف استان سمنان دعوت نمود ، ضمن مدیریت صحیح در مصرف این نعمت الهی و ارزشمند به " پویش من مراقب آب هستم"  بپیوندند .

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان با تشریح وضعیت منابع آبی استان ، کسری مخازن آب زیرزمینی و کم آبی ناشی از خشکسالی اخیر افزود : بی تردید در کنار مدیریت مصرف و تقاضا ، صرفه جویی در مصرف آب از مهمترین مولفه های برون رفت از بحران کم آبی است .

ایرج حیدریان با اشاره به اینکه امسال علاوه بر کاهش بارش ، افزایش دما و تبخیر ، باعث خشکی و کم آبی بیشتر شده ، اظهار داشت : در این میان ، هنر و مسئولیت کلیدی ما سازگاری با کم آبی است و این امر جز با بستر سازی فرهنگی و ترویج فرهنگ صرفه جویی و مدیریت صحیح در مصرف آب تحقق نخواهد یافت .

شایان ذکر است ، این پویش با هدف ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف و مدیریت منابع ارزشمند آبی با استفاده از مشارکت همگانی طراحی و اجرا گردیده است .

مردم و مسوولان می توانند با پیوستن به این پویش در اقدامی ملی و خطیر با هدف صرفه جویی در مصرف آب مشارکت و در حفظ و حراست از منابع آبی شهر، استان و کشور همکاری فعال نمایند .

 

کد خبر: 53236
  تاریخ خبر : 1400/04/23
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/04/23
 اخبار و روابط عمومی
 57
  ثبت دیدگاه