چهارشنبه, 31 شهریور 1400
مشروح خبر :: مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه سواد آبی در شهرستان های تهران در فضای مجازی برگزار شد

مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه سواد آبی در شهرستان های تهران در فضای مجازی برگزار شد

نشست مجازی با هدف تقدیر از برگزیدگان مسابقه سواد آبی در شهرستان های تهران، برگزار شد.

به  گزارش شبکه خبری آب ایران، در این نشست که به دلیل شرایط ناشی از ویروس کرونا به صورت مجازی انجام شد، از 6 نفر از برگزیدگان مسابقه ای که در سال تحصیلی 1400-1399 در راستای گسترش سواد آبی در میان دبیران کتاب انسان و محیط زیست برگزار شده بود، تقدیر به عمل آمد.

"محمد جواد سمیعی"، نماینده مشاور طرح در ابتدای نشست، با مروری بر اقدامات صورت گرفته در راستای گسترش سواد آبی در تهران در سال تحصیلی اخیر ، هدف نشست حاضر را تقدیر از برگزیدگان مسابقه ای که در دی ماه سال قبل در میان دبیران کتاب از سراسر استان برگزار شده بود؛ اعلام نمود.

در ادامه سرگروه کتاب انسان و محیط زیست در شهرستان های تهران، ضمن تقدیر از همکاری های شرکت آب منطقه ای تهران در حمایت از تدریس کتاب مذکور، در خصوص مسابقه اجرا شده، گزارشی ارائه و اسامی برندگان این برنامه را نیز اعلام نمود.

رییس اداره تکنولوژی و تولید محتوای آموزشی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران نیز در ادامه، از همکاری های  شرکت آب منطقه ای تهران در مسیر پشتیبانی از آموزش ها تقدیر نموده و اعلام آمادگی نمود تا در سال تحصیلی پیش رو نیز همکاری ها در این رابطه ادامه داشته باشد.

در جمع بندی نشست، "سپیده الهامی منش" مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران نیز ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته در مسیر گسترش سواد آبی در بستر کتاب انسان و محیط زیست و دست اندرکاران آن؛ با اشاره به شرایط آبی امسال، از همه دبیران به ویژه پیشگامان و برگزیدگان مسابقه سواد آبی درخواست کرد تا با تداوم آموزش ها و ارائه ایده ها، یاریگر آب تهران در حفاظت از منابع آبی باشند.

شایان ذکر است مسابقه سواد آبی، به عنوان بخشی از روند مشارکتی طرح براساس یک فیلم آموزشی تهیه شده ویژه مسائل و چالش های آبی در تهران با محوریت ارزش آب، در دی ماه در میان دبیران کتاب انسان و محیط زیست شهرستان های تهران برگزار شده بود.

کد خبر: 53296
  تاریخ خبر : 1400/04/27
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/04/27
 شیخ الاسلامی
 100
  ثبت دیدگاه