شنبه, 3 مهر 1400
مشروح خبر :: شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به صورت پایلوت کشوری کار با سامانه نظام پیشنهادات ویرایش جدید را آغاز کرد

شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به صورت پایلوت کشوری کار با سامانه نظام پیشنهادات ویرایش جدید را آغاز کرد

مدیر فناوری اطلاعات و توسعه مدیریت شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از شروع به کار و راستی آزمایی سامانه جدید نظام پیشنهادات به صورت پایلوت کشوری در این شرکت خبر داد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ،سمانه عاملی با اعلام این خبر افزود: ارتقای سامانه نظام پیشنهادات با هدف سرعت بخشیدن به روند بررسی و افزودن نظارت و دقت در پیشنهادات دریافتی صورت گرفته است .

عاملی افزود: در سامانه جدید تلاش تیم برای تحقق و کسب بالای رضایتمندی کاربران و پیشنهاد دهندگان درون و برون سازمانی است؛ تا افراد مایل به ارائه پیشنهاد و مشارکت در این سامانه باشند.

وی در جلسه آموزشی- توجیهی این سامانه که با حضور دبیران کارگروه های تخصصی نظام پیشنهادات برگزار شد از دبیران خواست با حساسیت بالایی نسبت به رصد سامانه و پایش منوها بپردازند و پیشنهادات خود را برای بهبود سامانه مطرح کنند.

سمیه سلیمانی، رئیس گروه توسعه مدیریت و دبیر مرکزی سامانه نظام پیشنهادات در تکمیل خبر گفت: انتقال و جابجایی کامل داده ها از بستر سامانه قبل به سامانه جدید انجام شده است و از مرداد ماه دبیران کار با نسخه  جدید را شروع می کنند و در بازه یک ماهه بررسی و راستی آزمایی صورت می گیرد و پس از آن سامانه به طور کامل برای تمام همکاران رونمایی خواهد شد و نرم افزار قبلی ملغی می شود.

سلیمانی با اشاره به کارگروه های تخصصی سامانه نظام پیشنهادات در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: ۱۹ -کارگروه تخصصی داریم و برای هر کارگروه یک دبیر که موظف است در بازه مشخص به بررسی پیشنهادات دریافتی حوزه تخصصی خود بپردازد و پیگیری لازم را انجام دهد.

وی با اذعان بر اینکه قابلیت ها و مزایای سامانه جدید بسیار بیشتر و کاربردی تر می باشند افزود: در این سامانه ما امکان مشاهده کارنامه مشارکت ، دریافت گزارش عملکرد کلی ، واحدی و فردی و همچنین امکان ارجاع هر پیشنهاد برای دریافت نظر کارشناس متخصص را داریم که این ها همگی بر دقت نظر در بررسی پیشنهادات اثرگذارهستند.

کد خبر: 53488
  تاریخ خبر : 1400/05/06
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/05/06
 کارشناس روابط عمومی
 79
  ثبت دیدگاه