دوشنبه, 26 مهر 1400
مشروح خبر :: سیاست شرکت آب منطقه ای اذربایجان غربی، نگاه حوضه ای به مسائل بخش آب استان

سیاست شرکت آب منطقه ای اذربایجان غربی، نگاه حوضه ای به مسائل بخش آب استان

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در بازدید نماینده مردم شریف ماکو، پلدشت، شوط و چالدران از پروژه های شرکت آب منطقه ای در منطقه پلدشت ضمن تاکید بر سیاست این شرکت به نگاه حوضه ای به مسائل بخش آب استان افزود این نگرش موجب شد ما در بخش جنوب استان بسیاری از مشکلات را حل و فصل نماییم و همین روش را به کل استان تعمیم دهیم.

به گزارش شبکه خبری آب ایران، محمد علی پور،  ضمن بازدید از پروژه های آبرسانی به دشت نازک علیا و واحد عمرانی۶ پروژه کرم آباد و ایستگاه پمپاژ قنبرکندی و ایستگاه شماره ۱ کرم آباد پلدشت در جریان روند فعالیتهای شرکت آب منطقه ای استان در راستای تامین آب مورد نیاز برای کشاورزان منطقه قرار گرفت.

علی پور ضمن تقدیر از فعالیتهای انجام یافته توسط شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در اجرای پروژه بزرگ کرم آباد و آّب رسانی به دشت نازک علیا و بخشهای مختلف دشت پلدشت، به تقویت ظرفیت تعاونی های آببران تاکید نمود و ابراز امیدواری کرد، با فعالیتهای انجام شده در آینده شاهد رشد کشاورزی در منطقه بوده و موجبات بازگشت جوانان به منطقه فراهم گردد.

در ادامه مهندس رهبر دین ضمن تاکید بر آموزش شرکت های بهره بردار در جهت توزیع عادلانه آب بین کشاورزان افزود در این راستا لازم است از تجربه مدیران جنوب استان استفاده نموده تا شاهد کمترین هدررفت آب و بیشترین راندمان آبیاری در منطقه باشیم.

وی افزود کلیه شرایط جهت انجام کشت پاییزه فراهم شده است و کشاورزان منطقه میتوانند ضمن هماهنگی با تعاونی آببران منطقه نسبت به کشت زمینها در موعد موردنظر اقدام نمایند.

در این برنامه بازدید همچنین از دایک خاکی شهرستان پلدشت نیز بازدید به عمل آمد و نماینده این شهرستان قول مساعد در راستای حل مشکلات این طرح جهت اتمام دایک خاکی تا پایان امسال را داد.

 

کد خبر: 54199
  تاریخ خبر : 1400/06/08
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/06/08
 دبیر خبر
 106
  ثبت دیدگاه