دوشنبه, 26 مهر 1400
مشروح خبر :: عملیات تعمیرات و بازسازی آبگرم شهرستان کوثر در استان اردبیل

عملیات تعمیرات و بازسازی آبگرم شهرستان کوثر در استان اردبیل

عضو هیئت مدیره و مدیر آبهای معدنی شرکت آب منطقه ای اردبیل در گفتگو با روابط عمومی شرکت گفت: دفتر آبهای معدنی شرکت با استفاده از فرصت تعطیلی آبهای گرم بدلیل شیوع کرونا، اقدام به بازسازی و تعمیرات لازم آبهای گرم در سطح استان نموده است.

 به گزارش شبکه خبری آب ایران ، رضا غفاری افزود: در همین راستا به منظور بازسازی و نگهداری از تاسیسات موجود آبگرم کوثر، تعمیرات اساسی در تاسیسات میکانیکی و سیستم برقی این مجتمع در حال انجام است.

نماینده مجری تعمیرات و بازسازی آبگرم های استان نیز در همین خصوص اعلام کرد: تعمیرات ضروری مدنظر در موتور خانه و تاسیسات برقی آبگرم کوثر که شامل تعمیر دیگ ها، مبدل های حرارتی و پمپ های موجود در موتورخانه که برای تامین آب دوش های استخر مردانه و زنانه مورد استفاده قرار می گیرد، جهت سرویس به کارگاه اردبیل منتقل شده اند تا بعد از خرید تجهیزات و لوازم مورد نیاز نسبت به تعمیر آنها اقدام گردد.

 داود کیخسروی همچینین تصریح کرد: با هماهنگی اداره برق شهرستان کوثر اقدام به اصلاح سیستم برق مجتمع گردید و در همین راستا تابلو برق اضطراری موجود در اتاق دیزل ژنراتور و بهسازی اتاق برق اضطراری در دستور کار قرار گرفت تا هرچه سریعتر نسبت به بهسازی آن اقدام شود.

 

 

 

 

کد خبر: 54344
  تاریخ خبر : 1400/06/15
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/06/16
 رئیس اداره روابط عمومی
 75
  ثبت دیدگاه