دوشنبه, 26 مهر 1400
مشروح خبر :: نشست مشترک مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای هرمزگا و فرماندار جاسک برگزار شد

نشست مشترک مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای هرمزگا و فرماندار جاسک برگزار شد

در راستای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیر زمینی نشست مشترک مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای هرمزگا و فرماندار جاسک برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ، جمشید عیدانی  با اشاره به کاهش بارندگی در سال جاری و ایجاد تنش آبی در برخی شهرها و همچنین افت محسوس منابع آب زیرزمینی، بر مصرف بهینه و تلاش بیشتر برای حفاظت و صیانت و مدیریت آینده نگر در این منابع که در واقع در راستای سازگاری با کم آبی خواهد بود، تاکید کرد.

وی تصریح کرد: لازم است تا همه امکانات و فعالیت ها اعم از نرم افزاری و سخت افزاری همچون سدسازی و تغذیه مصنوعی و… که بر اساس ضرورت‌ها و اولویت های ملی و بومی می باشد و همچنین اجرای پروژه فرهنگ سازی و اطلاع رسانی را به جد و گسترده تر از گذشته ادامه دهیم.

عیدانی، در بخش دیگری از سخنان خود، ضمن تقدیر از فرماندار شهرستان جاسک بخاطر تشکیل منظم جلسات شورای حفاظت از منابع آبی(سازگاری با کم آبی) این شهرستان، بر ضرورت اجرای مصوبات این شورا تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان خاطرنشان کرد: یقینا اجرای این تصمیمات که بر اساس نظرات کارشناسی شده و ضرورت های زمانی و مکانی مصوب می شود، کمک بزرگی برای برون رفت از وضعیت خشکسالی و کم آبی خواهد بود.

 

کد خبر: 54357
  تاریخ خبر : 1400/06/16
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/06/16
 کارشناس روابط عمومی ۲
 75
  ثبت دیدگاه