دوشنبه, 26 مهر 1400
مشروح خبر :: کسب عنوان دستگاه برتر و بالاترین امتیاز در شاخص های عمومی و اختصاصی توسط شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی

در ارزیابی بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان آذربایجان شرقی:

کسب عنوان دستگاه برتر و بالاترین امتیاز در شاخص های عمومی و اختصاصی توسط شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی

شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان، برای سومین سال پیاپی، به عنوان دستگاه برتر، برای کسب بالاترین میزان امتیاز در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی در ارزیابی عملکرد سال 1399 با دریافت لوح تقدیر و تندیس جشنواره، مورد تقدیر قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای آذربایجان شرقی، این شرکت در ارزیابی بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی از عملکرد دستگاه های اجرایی استان در سال  1399 که با 21 شاخص عمومی و 65 زیرشاخص انجام گرفت، به عنوان دستگاه اجرایی برتر موفق به کسب بالاترین امتیاز در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی شد.

در لوح تقدیری که به امضای دکتر محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی رسیده آمده است:

جناب آقای یوسف غفارزاده

رئیس محترم هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای استان

نظام اداری کشور، بستر هدایت و تنظیم سایر نظام های فرآیند توسعه بوده و از نقش خطیر و برجسته ای برخوردار است؛ به طوری که هرگونه پیشرفت و توسعه جامعه، منوط به عملکرد سالم، کارآمد و سازگار این نظام است. سنجش میزان پویایی و بالندگی نطام اداری به منظور بهبود مستمر آن، هر ساله با اتکا به ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی، مبتنی بر شاخص های عمومی و شاخص های اختصاصی دستگاهی در بستر جشنواره شهید رجایی صورت می گیرد.

لازم می دانم از همت، تلاش خالصانه و اقدامات اثربخش جنابعالی و مجموعه همکاران آن شرکت که موجب گردیده از سوی ستاد بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان به عنوان دستگاه برتر در کسب بالاترین میزان امتیاز در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد سال 1399 انتخاب شوید، تشکر و قدردانی نمایم و از درگاه خداوند منان، توفیق خدمت روزافزون، بهروزی و سلامت آرزومندم.

محمدرضا پورمحمدی

استاندار آذربایجان شرقی

 

 

 

کد خبر: 54374
  تاریخ خبر : 1400/06/16
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/06/26
 کاربر روابط عمومی
 201
  ثبت دیدگاه