یکشنبه, 14 آذر 1400
مشروح خبر :: عملیات احداث سد مخزنی عنبران در استان اردبیل با پیشرفت فیزیکی ۶۲ درصد

عملیات احداث سد مخزنی عنبران در استان اردبیل با پیشرفت فیزیکی ۶۲ درصد

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل به همراه بهروز پورمهر عضو هیئت مدیره و معاون طرح و توسعه شرکت و سایر مدیران ذیربط از عملیات احداث سد مخزنی عنبران در شهرستان نمین بازدید کرد.

 به گزارش شبکه خبری آب ایران ، عباس جنگی مرنی در این بازدید اظهار داشت: عملیات احداث سد مخزنی عنبران در ماههای اخیر پیشرفت مناسبی دارد و برنامه ریزی برای افزایش عملیات اجرایی جهت تسریع در تکمیل جبهه های مختلف طرح انجام یافته است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل با اشاره به پیشرفت عملیات اجرایی در خاکریزی هسته رسی بطول ۲۲۰ متر و شروع شاتکریت دیواره بالا دست سرریز بر تداوم و افزایش حجم عملیات اجرایی و اتمام شاتکریت دیواره ها و بتن ریزی سازه های ورودی و خروجی کالورت و سرریز سد تاکید کرد.

 عضو هیئت مدیره و معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای استان اردبیل نیز در این بازدید ضمن تاکید بر افزایش راندمان و تکمیل ماشین آلات و نیروی انسانی گفت: عملیات احداث سد مخزنی عنبران به پیشرفت فیزیکی ۶۲ درصد رسیده است و پیمانکار در حال خاکریزی بدنه سد می باشد.

در ادامه این برنامه نماینده مجری سد مخزنی عنبران با اعلام اینکه هم اکنون عملیات اجرایی سد گسترش یافته و در حال انجام است و همه جبهه های کاری براساس برنامه ریزی انجام شده ادامه دارد.

محسن رئیسی تصریح کرد: تاکنون بیش از ۱۴۳ هزار مترمکعب در بدنه سد خاکریزی انجام گرفته و ۸۵ درصد دیوار آببند تکمیل شده است و هفته های اخیر خرید و نصب ابزار دقیق و شاتکریت دیواره بالادست سرریز شروع شده است.

 

 

 

کد خبر: 54718
  تاریخ خبر : 1400/06/28
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/06/29
 رئیس اداره روابط عمومی
 74