پنجشنبه, 29 مهر 1400
مشروح خبر :: جمع آوری ادوات آبفروشی در حوزه عملکرد امور منابع آب تهران

جمع آوری ادوات آبفروشی در حوزه عملکرد امور منابع آب تهران

سرپرست امور آب تهران از جمع آوری ادوات آبفروشی در منطقه باغ اناری و جلوگیری از خروج سالانه 263 هزارمترمکعب آب از سفره های زیرزمینی این امور خبر داد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران، "راما حبیبی" با اعلام این خبر، تصریح کرد: در راستای برخورد جدی با آبفروشی غیر قانونی در منطقه باغ اناری و با تلاش و هوشیاری واحد بازرسی و نظارت امور منابع آب تهران  و کارشناسان حقوقی با اخذ دستور قضایی و در حضور مامورین انتظامی، تجهیزات آبفروشی که متخلفین با آن اقدام به برداشت آب بصورت غیر قانونی از منطقه مذکور می نمودند، جمع آوری شد.

وی با تاکید بر اینکه این عملیات در راستای قانون توزیع عادلانه آب و حفاظت از منابع آبی انجام شد، اظهارکرد: با انجام این عملیات از خروج سالیانه 263 هزارمترمکعب آب از سفره های زیرزمینی این امور جلوگیری شد.

حبیبی با بیان اینکه افراد سودجو بدون اخذ مجوزهای لازم اقدام به آبگیری تانکر و فروش آن به مناطق اطراف می کردند که با هوشیاری عوامل گشت و بازرسی از انجام این کار ممانعت به عمل آمد، افزود: امور آب تهران به استناد قانون توزیع عادلانه آب با افراد خاطی که با بی توجهی به قانون مذکور اقدام به بهره برداری غیر مجاز از منابع آب و یا فروش آن می نمایند برخورد قاطع قانونی را بعمل خواهد آورد.

کد خبر: 54762
  تاریخ خبر : 1400/06/30
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/06/30
 روابط عمومی
 75
  ثبت دیدگاه