پنجشنبه, 29 مهر 1400
مشروح خبر :: تقدیر مدیر شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق آذربایجان شرقی از فرماندهان پایگاه های مقاومت شرکت های تابعه و وابسته استان/ حضور در همایش سراسری

تقدیر مدیر شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق آذربایجان شرقی از فرماندهان پایگاه های مقاومت شرکت های تابعه و وابسته استان/ حضور در همایش سراسری

مدیر شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان آذربایجان شرقی در همایش سراسری ویدئوکنفرانسی فرماندهان رده های مقاومت بسیج صنعت آب و برق کشور، از فرماندهان پایگاه های مقاومت صنعت آب و برق این استان قدردانی نمود.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ، یوسف غفارزاده در این همایش ضمن ارج نهادن به ارزش ها و یاد و خاطره شهدا، رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس، بر نقش تاثیرگذار بسیج در فرهنگسازی مصرف بهنیه آب و همراه سازی مردم با مسئولان در گذر از شرایط دشوار فعلی و کمبود منابع آب تأکید نمود.
وی با اعلام این که نقش مردم در مدیریت آب و برق باید پررنگ تر شود، با اشاره به اجرای طرح چهارشنبه های بدون آب در دشت ممنوعه مرند توسط بهره برداران برای تغذیه منابع آب زیرزمینی افزود: مردم در صورت آگاهی از مشکلات، مسئولان را یاری می کننف مشکل اصلی ما در ایجاد ارتباط مناسب با مردم بر مبنای اعتماد اجتماعی است و لازمه این کار اطلاع یابی از مسائل موجود است.
 غفارزاده با اشاره به اینکه برای رفع مشکلات آبی نیازمند عزمی بسیجی هستیم، قدرت و انسجام و همگانی بودن بسیج را جزو فضیلت های این مجموعه برشمرد.
 در پایان این مراسم، مدیر شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان آذربایجان شرقی با اهدای لوح تقدیر از فرماندهان پایگاه های مقاومت صنعت آب و برق هادی بهروزی فر، محمدرضا رستمی، مصطفی اکبری، حسن قنبری، محمدرضا سلیمانی، محمدرضا عطاپور و موسی شیخی قدردانی نمود.

کد خبر: 54830
  تاریخ خبر : 1400/07/01
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/07/02
 کاربر روابط عمومی
 69
  ثبت دیدگاه