سه‌شنبه, 16 آذر 1400
مشروح خبر :: انسداد یکی از مسیرهای منتهی به بستر رودخانه کرج

انسداد یکی از مسیرهای منتهی به بستر رودخانه کرج

مدیر امور منابع آب شهرستان اسلامشهر از انسداد یکی از مسیر های منتهی به بستر رودخانه کرج در محدوده عملکرد این امور خبر داد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران، "عبدالکریم خلجی" با بیان این مطلب، تصریح کرد: جهت جلوگیری از تردد ماشین آلات حمل نخاله به سمت رودخانه کرج در محدوده روستای علی آباد و پیشگیری از حمل و تخلیه نخاله در بستر رودخانه، همچنین حفاظت زیست محیطی منابع آبی و جلوگیری از ورود پسماند های آلاینده به بستر این رودخانه،  با بهره گیری از ماشین آلات شهرداری اسلامشهر نسبت به انسداد مسیر دسترسی  به رودخانه اقدام شد.

وی ضمن تشکر از همکاری دستگاه قضایی با این امور در برخورد با تخلفات انجام شده در حوزه آب های سطحی و زیر زمینی، افزود: با انجام این عملیات و انسداد مسیر دسترسی مذکور، عملاً امکان حمل و تخلیه در بخش وسیعی از بستر رودخانه کرج از طریق مسیر یاد شده وجود نخواهد داشت.

خلجی ضمن هشدار به متصرفین به حرایم رودخانه ها و بهره برداران غیر مجاز از منابع آبی، خاطر نشان کرد: امور منابع آب اسلامشهر با توجه به وظیفه ذاتی خود بر اساس قانون با هر گونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیرزمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود.

 

  

 

 

کد خبر: 55208
  تاریخ خبر : 1400/07/20
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/07/21
 شیخ الاسلامی
 61