سه‌شنبه, 16 آذر 1400
مشروح خبر :: دیدار مدیر امور منابع آب زنجان با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زنجان و سلطانیه

دیدار مدیر امور منابع آب زنجان با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زنجان و سلطانیه

مدیر امور منابع آب زنجان با سرهنگ مرسلی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ، سرهنگ اوصانلو فرمانده نیروی انتظامی سلطانیه و سرگرد شیرمحمدی فرمانده پاسگاه شماره چهارده دیدار و گفتگو کرد.

 به گزارش شبکه خبری آب ایران ،خدایی در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان زنجان و سلطانیه ضمن تقدیر از فرمانده و پرسنل خدوم یگانهای انتظامی این شهرستانها ابراز داشت: ادامه همکاری و تعامل بین دستگاه‌های امنیتی جهت حفاظت از منابع آبی استان زنجان یکی از مهمترین اهداف شرکت آب منطقه ای زنجان می باشد.

 وی تصریح کرد: همکاری های صورت گرفته در برخورد قاطع نیروی انتظامی در مسئله برداشت غیرمجاز و همچنین برخورد با حفر چاه‌های غیرمجاز نقطه عطفی در اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی است که امید است بیش از پیش تداوم داشته باشد.

در ادامه سرهنگ مرسلی با تاکید براهمیت حفاظت از منابع آبی برای همگان اظهارداشت: همه دستگاههای اجرایی باید در کنار هم با همکاری، تعامل و فرهنگ سازی این مهم را عملی سازند و در این زمینه نیروی انتظامی آماده هرگونه همکاری با امور منابع آب زنجان می باشد.

گفتنی است مدیر امور منابع آب شهرستان زنجان با سرگرد شیرمحمدی و سروان چراغی، فرماندهان پاسگاه شماره چهارده و پاسگاه قره بلاغ نیز دیدار و گفتگو کرد و از زحمات و همکاری پرسنل نیروی انتظامی در اجرای مطلوب و مفید طرح احیاء و تعادل، تجلیل و قدردانی نمود.

کد خبر: 55240
  تاریخ خبر : 1400/07/21
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/07/21
 کارشناس روابط عمومی
 81