شنبه, 13 آذر 1400
مشروح خبر :: ارتباط مستقیم و بدون واسطه مدیریت نوآوری، توسعه فناوری و پژوهش‎های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان با محققان و اساتید

ارتباط مستقیم و بدون واسطه مدیریت نوآوری، توسعه فناوری و پژوهش‎های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان با محققان و اساتید

مدیریت نوآوری، توسعه فناوری و پژوهش های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان از برقراری ارتباط مستقیم خود با محققان و اساتید و همکاران در خصوص رسیدگی به امور تحقیقات سازمان خبر داد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ، داریوش بهارلویی گفت: به منظور حفظ حقوق محققان و پرسنل سازمان و همچنین رعایت عدالت و انصاف در رسیدگی به امور تحقیقات  در سازمان آب و برق همه محققین،اساتید و کارمندان سازمان می توانند شکایات خود را در هر مورد مرتبط با دفتر نوآوری، توسعه فناوری و پژوهش‎های کاربردی به صورت مستقیم به این مدیریت از طریق شماره های ارتباطی:تلفن همراه 09163211589 شماره واتساپ 09021880444 وایمیل: Baharlooee1@gmail.com در میان بگذارند و نتیجه را به صورت مستقیم ظرف مدت 24 ساعت از خود مدیریت مطلع شوند.

بهارلویی ادامه داد: به منظور حسن انجام امور و نظارت به همه ارکان این مدیریت و سرعت بخشی به رسیدگی پیشنهادات تحقیقاتی و همچنین رعایت حقوق ارباب رجوع وی شخصاً به شکایات مطرح شده رسیدگی می نماید و همچنین در تمام زمان اداری به صورت حضوری آماده شنیدن انتقادات و شکایات در خصوص روند رسیدگی به امور تحقیقات می باشد.

وی در خاتمه افزود: این حق تمامی افراد است که با این مدیریت در ارتباط باشند. لذا کوشش می گردد که رضایت مندی از مجموعه تحقیقاتی سازمان افزایش یابد.

 

کد خبر: 55349
  تاریخ خبر : 1400/07/26
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/07/26
 ظاهری
 31