سه‌شنبه, 16 آذر 1400
مشروح خبر :: اخذ سند بیش از 47 هکتار از بستر رودخانه شترک در استان قزوین

اخذ سند بیش از 47 هکتار از بستر رودخانه شترک در استان قزوین

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت :باتلاش و پیگیری‌های شبانه‌روزی همکاران شرکت آب منطقه ای قزوین و با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک استان سند بستر رودخانه شترک اخذ گردید.

 به گزارش شبکه خبری آب ایران ،  یداله ملکی  اظهار داشت: اخذ سند مالکیت اراضی بستر رودخانه های استان با هدف تثبیت مالکیت دولت و همچنین جلوگیری از تصرفات غیر مجاز و برخورد قانونی با متخلفین با همکاری اداره کل ثبت اسناد و املاک استان در حال انجام می باشد.
 ملکی با اشاره به اقدامات صورت گرفته اضافه نمود: در ادامه اقدامات شرکت در این زمینه با تلاش و پیگیری‌های شبانه‌روزی همکاران شرکت سند بیش از 47 هکتار از اراضی بستر رودخانه شترک اخذ گردید و این اقدام مهم در خصوص سایر رودخانه‌های استان نیز همچنان در دست اجرا می‌باشد.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین در پایان خاطرنشان شد: با توجه به اینکه رودخانه ها در بخشهای مختلف استان واقع شده اند لازم است سایر دستگاه‌ها نیز همکاری بیشتری با این شرکت به عنوان متولی حفاظت و صیانت از رودخانه ها داشته باشند تا ضمن حفظ حقوق بیت المال از اقدامات متصرفانه به حریم و بستر قانونی روخانه ها نیز جلوگیری بعمل آید.

 

کد خبر: 55388
  تاریخ خبر : 1400/07/27
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/07/28
 خواجوی
 49