سه‌شنبه, 16 آذر 1400
مشروح خبر :: تاکید در تسریع اخذ سند رودخانه ها/خدمات رسانی به مردم با سرعت و دقت انجام شود

تاکید در تسریع اخذ سند رودخانه ها/خدمات رسانی به مردم با سرعت و دقت انجام شود

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در جلسه پایش اداره منابع آب آق قلا و گمیشان بر تسریع درپاسخگویی به متقاضیان و همچنین پیگیری اخذ سند رودخانه تاکید کرد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ،سید محسن حسینی  و معاونین و مدیران ستادی در بازدید از اداره منابع آب آق قلا و گمیشان و جلسه پایش این شهرستان، ضمن تقدیر از مدیریت و همکاران این اداره در پیگیری برنامه های شرکت آب منطقه ای در این 2 شهرستان گفت: هدف اصلی از تشکیل اداره آق قلا و گمیشان تسریع در خدمت رسانی به مردم بود که باید مستمر برای سرعت و دقت کار، پایش انجام شود.

وی افزود: پیگیری اخذ سند برای رودخانه ها بسیار اهمیت دارد چرا که در زمانی که به حریم و بستر رودخانه تجاوز شود کار رسیدگی آن بسیار تسهیل می شود.

 حسینی بر تعامل اداره منابع آب با شرکت توزیع آب در سد وشمگیر تاکید کرد وگفت: این ارتباط باید به گونه ای باشد که این دو همدیگر را هم پوشانی کنند.

مدیر عامل شرکت در ادامه با بیان اینکه امورها و طرح ها باید در موارد مختلف به هم کمک رسانی نمایند،  گفت: در شهرستان های آق قلا و گمیشان طرح زهکشی در حال انجام است.

 حسینی همچنین بر کمک اداره منابع آب شهرستان به اداره آب و فاضلاب برای تامین شرب مردم این دو شهرستان تاکید کرد.

وی همچنین برآبگیری مخازن سدهای بزرگ و کوچک برای سال آبی جدید ، آمادگی برای مدیریت و کنترل سیلاب های نیمه دوم سال به ویژه در رودخانه های گرگانرود وقره سو و افزایش وصول دولتی تاکید کرد.

در این جلسه همچنین سرپرست اداره منابع آب آق قلا و گمیشان ضمن تشکر از حضور مدیر عامل برای سرکشی و توجه به ادارات شهرستان گفت: اداره آق قلا و گمیشان با توجه به تازه تاسیس بودن در بخش تجهیزات و امکانات و زیرساخت ها دارای مشکل هست و لزوم توجه بیشتر به این امور ضروری است.

محمد ابراهیم کابوسی اظهار کرد: پاسخگویی بیشتر مدیران و کارشناسان ستاد به مدیران شهرستانها، هماهنگی با ادارات در بخش طرح هایی که در شهرستان ها اجرایی می شود ، حضور روسای کارگاه های تعادل بخشی در شهرستان و نظارت بر حسن انجام امور از دیگر موضوعات مطروحه توسط سرپرست اداره منابع آب آق قلا و گمیشان در این جلسه بود.

کد خبر: 55389
  تاریخ خبر : 1400/07/28
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/07/28
 روابط عمومی
 49